Lazer Metre Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlatypuS
    PlatypuS's avatar
    Erkek

http://goo.gl/IwycJF

Merhabalar; aslında çay kaşığıyla kazandığım paraya kıyabiliyor olsaydım yukarıdaki ürünü alırdım ama en fazla ayırabileceğim bütçe onun yarısıdır. Biraz bakındım ve geldiği yerde fiyatların alttaki linkteki gibi olduğunu düşünmeye başladım.Şimdi, sorum şudur ki: En az 50 metreye kadar hassas ölçüm yapabilen uygun fiyatlı bir lazermetreyi yurtdışından nasıl alabilirim, ne kadar sürede gelir, değer mi?

http://goo.gl/zdKJJd

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Çinden alırsan ortalama 20 ila 30 gun arasında geliyo,tabi eğer kargo bedavaysa,değilse 1 hafatada olur 3 gunde olur.

Çinden alışveriş iyidir ama dikkat etmen gerek, beklediğin şeyi yollasalarda beklediğin gibi olmuyo, tişort alıp atlet diye giyen çok arkadaşım var, hele konu teknolojik aletlerse off.

İstanbuldaysan bi tahtakale doğubank felan dolaş istersen çindeki siteler kadar bulamasanda biraz farkla alırsın ama en azından görerek alırsın,ama sıkıntı çıkarsa yine muhattap bulamassın, o doğubank  yazıcıoğlu felan terörist dolu 1 tane eli yüzü düzgün adam gibi  yav bugunde şuna takiyim demeyen yalan söylemeyen adam yok(yaralıyımda:D)

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

baltalamak gibi olmasın askerde havan atışlarının isabetini ölçerken kullandığımız hayvani bir lazer metre vardı yabnlışım yoksa 6-7 kmyi görebiliyordu

All is well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Var bende bu tarz bi alet ama kiz kardesimin bi sorim kullanmiyosa paslarim sana

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
Toplam Hit: 950 Toplam Mesaj: 4