folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends Ve E-Sports

League Of Legends Ve E-Sports

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

Malum league of legends ile birlikte ülkemizde baya bir aktif hale geldi turnuvalar. Burdan da ilgili konuya baktığımda oyuncu sayısının hayli fazla olduğunu gördüm . Belki takımınız vardır veya yoktur ama bu olaya dahil olmak isteyen arkadaşlar ile birlikte bir şeyler yapma fikri aklıma geldi. Bu konunun altında belki toplanırsak gerekli takımı veya takımları çıkartarak olaya dahil olabiliriz diye düşünüyorum. 

Nitekim ödüller ve turnuva sayıları baya bir arttı. Zamanımızı oyunu oynarken profesyonel bir yönden değerlendirmek iyi olabilir diye düşünüyorum . 

İlgilenen arkadaşların yorumlarını ve fikirlerini bekliyorum. 

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ben lol den daha çok dota2 oynuyorum ama merak ettiğim şey bu ödüllü turnuvalara katılım olayı nasıl oluyor? Hiç araştırmadım katılmayı düşünmediğimden. Yani giriş ücreti vs nasıl-ne kadar oluyor? En son dota 2 ödüllü turnuvalarından birini kazanan çinli bir grup 1,5-2 milyon civarı ödül parası almıştı da ondan soruyorum.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

League of legends ile ilgili turnuvalardan bahsedicek olursam : http://tr.leagueoflegends.com/board/forumdisplay.php?f=36  burda gerekli açıklamalar var . Tabiki büyük ödülleri almak için çok fazla mücadele gerekiyor ama başlangıç olarak çeşitli katılımı ücretsiz turnuvalar mevcut. 

HaLFDeviL tarafından 10/May/13 03:46 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

east ve tr serveri dışında diğer serverlarda katılabilirim.

Hesabım westde ama na de olur geçiş yaparım zaten uzun süredir aklım na ye geçmek.

Ayrıca tr de bu tür aktiviteler hüsranla sonuçlanıyor. Amerikadaki adama bakıyorsun adamlar günde 2-3 saatlik stream ile evde tutuyor her türlü yol masrafını da karşılıyor, dünyanın öbür ucundaki turnuvaya bile katılıyor. Bizde hem sponsor olayı sıkıntı hem de diğer gelir kaynakları ülkemizi desteklemiyor. 

RaAmLis tarafından 10/May/13 04:07 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

east ve tr serveri dışında diğer serverlarda katılabilirim.

Hesabım westde ama na de olur geçiş yaparım zaten uzun süredir aklım na ye geçmek.

Ayrıca tr de bu tür aktiviteler hüsranla sonuçlanıyor. Amerikadaki adama bakıyorsun adamlar günde 2-3 saatlik stream ile evde tutuyor her türlü yol masrafını da karşılıyor, dünyanın öbür ucundaki turnuvaya bile katılıyor. Bizde hem sponsor olayı sıkıntı hem de diğer gelir kaynakları ülkemizi desteklemiyor. 

Türkiye olduğumuz için bence öncelikli olarak Türkiyede yapılan işleri desteklememiz gerekir diye düşünüyorum . Sonuçta Türkiyede yeni bir olay bu zaman ile gelişiceğini düşünüyorum. Bunu geliştirmek de Türk oyuncularının elinde . 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Riot Türkiye'de baya işler yapıyor gerçekten bende westten TR serverına geçtim bedava olunca OzanEmre İsmim oyunda eger turnuva falan birşeyler düşünürsen yada burada yapılırsa benide yazın ADC oynarım . 

Konu hakkında düşüncelerime gelirse henüz çok yeni gelişiyor zamanla dahada gelişecek ülkemizdeki e spor

Ben bu insanları anlamıyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek bir turnuva , fikri olmayan arkadaşlara fikir vermesi açısından paylaşıyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HaLFDeviL bunu yazdı

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek bir turnuva , fikri olmayan arkadaşlara fikir vermesi açısından paylaşıyorum. 

Gelin benim cafede takılın :) okadar takım aradık bulamadık etkinlik düzenleyecektik

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc Champion
    Flagellumdei
    Flagellumdei's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

şu siteyi unutmak olmaz . http://www.esl.eu/tr/   yine ilgilenen arkadaşlar bakabilirler. 

Toplam Hit: 1172 Toplam Mesaj: 10