Led Flash

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Led Flash nasil yapilir veya nerden bulunur ? fiyati ne kadardir ? Googleden aradim ama satilan bisey degil heralde , bulamadim

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

led flash olduguna eminmisin ? led light olarak arat biz cinden getirttik ama fiyatlarini bilmiyorum.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

SysTeMeRRoR bunu yazdı:
    -----------------------------

led flash olduguna eminmisin ? led light olarak arat biz cinden getirttik ama fiyatlarini bilmiyorum.

-----------------------------
    led light yazmam gerekiyomus , ama flash olarak kullanıcaz :D Görüntü kalitesi çok değiştiriyo led

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
Toplam Hit: 939 Toplam Mesaj: 3