folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Led Tabelada Kullanılan .Tfu Uzantılı Dosyayı Düzenleme

Led Tabelada Kullanılan .Tfu Uzantılı Dosyayı Düzenleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

merhaba hocalar .

dükkana yaptırdığımız led tebeladaki yazıyı düzenlemek istiyoruz. yapan adam usb belleğe .tfu uzantılı iki dosya atmış düzenlemek için bunu kullanabilirsiniz diye. internette biraz bakındım düzenlemeyi bulamadım. dosyayı not defteri ile açıyorum aşağıdaki gibi abuk subuk karakterler çıkıyor. yardımcı olursanız sevinirim . şimdiden teşekkürler.

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

http://www.gotham.ch/images/content/led/hidly/Manual%20of%20LED%20sign(TF-MN).pdf

Bu anlatımı

http://www.led595.com/English/DownLoadDetail/18.htm

Buda programı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mythbusters
    Mythbusters's avatar
    Erkek

Dostum ben suan mobildeyim bi video buldum ama izleyemedim ne oldugundan pek emin olamadim ama yararli olabilir.

http://m.youtube.com/watch?v=c24yojxZZso

soralım öğrenelim, öğrenelim soralım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

hocam bu sanırım sadece .ledprj uzantılı dosyaları düzenliyor. benim dosyayı açınca boş sayfa çıktı

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

yapan adamı arayıp sorsan çok daha kolay olmazmı hocam :)

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

aha mert konu açmış :) Mert tabelanın yanına kağıttan not yaz tabelayı ne edecen :)

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

yapan adamı arayıp sorsan çok daha kolay olmazmı hocam :)

adam piyasada yok :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Power led programını indir bu işler (Kayan yazı) o programla yapılıyor elimde 3 panelli bir tane var kandillerde,özel durumlarda vs yazıp balkona asıyorum düzenleme işlerini powerled ile yapıyorum 

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=kwgjDXuRols

Birebir uygularsan hiç bir sorun çıkmaz adaptörün yanınada usb belleğin girdiği kısımda panel çözünürlüğüne göre tasarlanmış  kart var üzerinde modeli yazar onu bir kenara not al lazım olacak programda kayıt yaparken

fifsonic tarafından 29/Ağu/14 17:17 tarihinde düzenlenmiştir

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

power led programını indir.

Tabelanın arkasını aç içinde kart olacak. o kartın üzerinde TFU veya TFA-U veya TFM-U yazması lazım. hangisiyse programla ayarlardan gir yap. programı internette öğrenerek yazabilirsin istediğini. şifre 168 unutma.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 7071 Toplam Mesaj: 10