folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lego Technic Parçaları Satın Alımı

Lego Technic Parçaları Satın Alımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba. İnternette gezinirken rastladım bu olaya. Adamlar mükemmel parçalar yapıyorlar. Şanzımandan tırlara diferansiyellerden süspansiyon sistemlerine kadar benim çok hoşuma giden şeyler var.

Bende düşündüm neden alıp kendi kafama göre birşeyler yapmayayım diye.

Biraz araştırdım parçaları genelde tek tek satıyorlar.

http://www.brickowl.com/ adlı sitede tek tek satıyorlar ama ben bunların 100lü 1000li paket olarak olanlarından arıyorum.

Bunlardan bulma şansımız var mıdır  ? 

İstanbul tahtakalede oyuncakçılar filan geldi aklıma ama gidipte elim boş dönmeyeyim diye bir size sorayım dedim.

Örnek Parça Resimleri:

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

Bir ara bende baya bakmistim, tek tek degil bmw motorlarin modelleri filan var ama cok pahali oyuncaklar

Bunun yerine 150 dolar civarina bir 3d yazici alip kendi kendinede biseyler yapilabilir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

türkiye de ilgili kişi bu sanırım

http://empire.brickowl.com/

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    kukunku bunu yazdı

Bir ara bende baya bakmistim, tek tek degil bmw motorlarin modelleri filan var ama cok pahali oyuncaklar

Bunun yerine 150 dolar civarina bir 3d yazici alip kendi kendinede biseyler yapilabilir

internetteki video'da adamın bir plastik kutusunda bahsettiğim parçalardan tonla var. İllaki bu parçaları tek tek satmak yerine paketler halinde satan vardır. 

Keşke kolay olsaydı da şimdiye bende bişeyler yapardım :(

Ayrıca ben hali hazırda var olan bir şeyi yapmaktansa kendime ait kafamın estiği şekilde şeyler yapmak istiyorum :D

Bu aralar " Besiege " adlı oyuna merak saldım. Onu oynuyorum ordam ilham geliyor :D

GodKlaus tarafından 07/Tem/17 23:04 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    kukunku bunu yazdı

internetteki video'da adamın bir plastik kutusunda bahsettiğim parçalardan tonla var. İllaki bu parçaları tek tek satmak yerine paketler halinde satan vardır. 

Keşke kolay olsaydı da şimdiye bende bişeyler yapardım :(

Ayrıca ben hali hazırda var olan bir şeyi yapmaktansa kendime ait kafamın estiği şekilde şeyler yapmak istiyorum :D

Bu aralar " Besiege " adlı oyuna merak saldım. Onu oynuyorum ordam ilham geliyor :D

İstanbulda legolandlerde kendi dizaynlarını yaptırabilirsin, ayrıca legolar orda secmece satılıyor gramla eline küreğü alıp dolduruyorsun ama kötü yanı çok pahalı hocam :( 100 gramı 20 tl mi sanırım yanlış hatırlıyor olabilirim.

Lego Technic zaten set olarak inanılmaz pahalı 1000tl civarında setleri 

3-4 yaşından beri hayranıyım hatta küçükken yeni yüzyıl gazetes, her gün küçük poşetlerle dağıtırdı 

Ayıracak bütçem olsa (şuan yok) çok güzel bir hobi, benb kendimi maket yapımına verdim şuan ilerde legoaya geceğim tekrar.

طדṮ
Toplam Hit: 1841 Toplam Mesaj: 5
lego technic bricks