Lenovo Z585 /Satılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Merhaba dostlar, bir süre önce almış olduğum Lenovo Z585 dizüstü bilgisayarı satmaya karar verdim. Klavyesinin bazı tuşlarında sorun vardı yeni klavye alarak değiştirdim. Aslında kullanmaya niyetliydim fakat hazırlık kitaplarını almak için satıyorum. Cihazda azıcık da olsa çok hafif eziklik var göze batmayacak derecede. Bilgilendirmiş olayım.

Düşündüğüm fiyat 750 TL'dir.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı

Merhaba dostlar, bir süre önce almış olduğum Lenovo Z585 dizüstü bilgisayarı satmaya karar verdim. Klavyesinin bazı tuşlarında sorun vardı yeni klavye alarak değiştirdim. Aslında kullanmaya niyetliydim fakat hazırlık kitaplarını almak için satıyorum. Cihazda azıcık da olsa çok hafif eziklik var göze batmayacak derecede. Bilgilendirmiş olayım.

Düşündüğüm fiyat 750 TL'dir.

lenovonun en iyi serisi bu cihazlardır. Bende de z580i var 5 yıldır kullanıyorum hiç bir sorunu olmadı şimdiye kadar. DVD-ROM'unu çıkartıp yerine kendi harddiskini taktım kendi harddiskinin yerine de SSD taktım canavar gibi oldu yalnız baltalakmak gibi olmasın fiyat biraz fazla gibi ben 4 yıl önce 1271 TLye almıştım tabi o zaman dolar 2.1 felandı

Love is nothing without fucking.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

@Biyoteknoloji Hocam bende de ayrıyetten Z580 var fakat anladığım kadarıyla bu menteşe sorunu sizin başınıza gelmemiş. Benim Z580 nin sağ menteşe tarafı kalktı. Aynı şekilde bende DVD-ROm u söküp oraya harddiski taktım. Bende 2012 yılında Vatan'dan almıştım fakat 1470 TL ye mi ne gelmişti. Fiyatın açıkcası çok fazla olduğunu düşünmüyorum piyasaya bakaraktan aşağı teklif verdim biraz. Ama doların uçtuğu bir gerçek. :)

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı

@Biyoteknoloji Hocam bende de ayrıyetten Z580 var fakat anladığım kadarıyla bu menteşe sorunu sizin başınıza gelmemiş. Benim Z580 nin sağ menteşe tarafı kalktı. Aynı şekilde bende DVD-ROm u söküp oraya harddiski taktım. Bende 2012 yılında Vatan'dan almıştım fakat 1470 TL ye mi ne gelmişti. Fiyatın açıkcası çok fazla olduğunu düşünmüyorum piyasaya bakaraktan aşağı teklif verdim biraz. Ama doların uçtuğu bir gerçek. :)

hocam malesef benim de menteşe sorunu var ama ben onu kendim kırdım diye hatırlıyorum yada hanım düşürdüğü için de kırılmış olabilir bi kere bütün parçalarını sökerken de kırmış olabilirim ama insan gibi kullanıp düşürmezsen bi 10 yıl rahat götürür yani

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Hocalar baltalamak gibi olmasın ama yeni bir konu açmak istemedim. Z5070 var bende, NVidia 840M ekran kartı, boştayken 39 oyun, program vb açıkken 77 dereceyi buluyor. Normal mi bu yoksa servise götüreyim mi? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı

Hocalar baltalamak gibi olmasın ama yeni bir konu açmak istemedim. Z5070 var bende, NVidia 840M ekran kartı, boştayken 39 oyun, program vb açıkken 77 dereceyi buluyor. Normal mi bu yoksa servise götüreyim mi? 

gayet normal hocam sorun yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek

z580 efsanedir bende kullanıyorum bu kadar güzel bir dış kasayı sadece msi g serisi ve lenovo z serinde gördüm özellikle turbo fan olayı ve dokunmatik lcd ekranı cok iyi

Amatör forever
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

@Biyoteknoloji Aynen hocam bende ilk başta kendim kırdım zannediyordum fakat menteşe araştırırken Z580 kullanan bazı kişilerde de olduğunu duydum. 4 senedir bende kullanıyorum menteşe hariç hiçbir sıkıntısını görmedim.

@SweeneyTodd Bence de normal hocam. Eğer ısı çok çok artar ise aliexpress ten termal macun siparişi verebilirsiniz. Değiştirirsiniz macununu.

@ANZAK Anlaşılan baya kişi kullanıyor. :) Dış kasası filan gerçekten güzel, turbo fan olayı da. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Günceldir.

Toplam Hit: 1174 Toplam Mesaj: 9
lenovo lenovo z585