LG P705 Optimus

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek

Lg p705 optimus almayı düşünüyoruz, tavsiye edebilecek kullanmış bir arkadaş var mı? önerir misiniz ?

iyi biri değil... TBT
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

hocam baslikta keske belirtseydin lg ile ilgili ne oldugunu, daha cok post alip daha cok bilgi sahibi olurdun

nerden bilicek adam sen lg mi alcan

lg mi satcan

lg mi bozuldu vs vs.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşım almıştı bundan aldı evkur'dan  taksitli 1800'e o_O

İlla android kullanıcam diosan samsung ace felan bakın 2 si çıkmıştı hem daha kibar ;)

kendim Samsung Gio kullanıyorum 2 yıl olucak memnunum...gözümde İphone'den daha değerli ;)

ONEMINUTE tarafından 09/Mar/13 10:40 tarihinde düzenlenmiştir

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Ben LG P970 kullanıyorum. Telefon gerçekten çok güzel ancak en son Android 2.2.2 olmasından kaynaklı olması gerekirki hayvan gibi şarj yiyor. 6-8 saat arası anca. Andorid yükseltmeyi deneyeceğim. Baktım olmuyor satıp başka bakacağım. Ama telefonu güzel gerçekten. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Ben LG P970 kullanıyorum. Telefon gerçekten çok güzel ancak en son Android 2.2.2 olmasından kaynaklı olması gerekirki hayvan gibi şarj yiyor. 6-8 saat arası anca. Andorid yükseltmeyi deneyeceğim. Baktım olmuyor satıp başka bakacağım. Ama telefonu güzel gerçekten. 

ben de p970 kullanıyorum. 4.0.2 ye yükselttim. gayet güzel. şarjı daha fazla gitmeye başladı fakat gene yeterli değil şarj konusunda. arama geldiğinde 2.3.2 kullanırken 2-3 saniye bekleyip sonra konuşmaya başlayabiliyorken anında ses gelmeye başladı. yükseltme olayı zor değil. lg.com a girip telefonu bilgisayara bağlıyosun. programı kurup upgrade diyosun. direk yükseltiyo.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    kartalkethuda bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

ben de p970 kullanıyorum. 4.0.2 ye yükselttim. gayet güzel. şarjı daha fazla gitmeye başladı fakat gene yeterli değil şarj konusunda. arama geldiğinde 2.3.2 kullanırken 2-3 saniye bekleyip sonra konuşmaya başlayabiliyorken anında ses gelmeye başladı. yükseltme olayı zor değil. lg.com a girip telefonu bilgisayara bağlıyosun. programı kurup upgrade diyosun. direk yükseltiyo.

4.0.2 yükseltme yi lg kendisini yapıyor mu hocam? Bilmiyordum room filan peşindeyim bende. 

Şu anki şarj durumun nasıl. Sabahtan akşama kadar gitsin yeter bana ya. İki mail okuyorum whatsapp açık 3-5 siteye giriyorum bitiyor şarj. Skype girmiyorum zaten girersem 3 saat anca. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı
    kartalkethuda bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

4.0.2 yükseltme yi lg kendisini yapıyor mu hocam? Bilmiyordum room filan peşindeyim bende. 

Şu anki şarj durumun nasıl. Sabahtan akşama kadar gitsin yeter bana ya. İki mail okuyorum whatsapp açık 3-5 siteye giriyorum bitiyor şarj. Skype girmiyorum zaten girersem 3 saat anca. 

çok fazla oyun, whatsapp, facebook, twitter takılmazsan akşama kadar yetiyor. hiç takılmayıp telefonla az konuşuyorsan 2 gün yetiyor.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
Toplam Hit: 1271 Toplam Mesaj: 7