LG SK8 Soundbar Cızırtı Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba;

İlk aldığım üründe sen böyle bir sorun vardı, onu her şekilde denemiş, düzeltememiştim. Değişim yapıldı ve iş sebebi ile İzmir’de olmamdan dolayı 3 ay sonunda ilk kez çalıştırdım ve değişime giden üründe olduğu gibi ara ara kısa devre oluyormuş gibi çıt çıt ses geliyor. İşin garibi ses kısınca yapmaya başlamıştı. Daha sonra bluetooth u kesip optik ilebağladım sonuç aynıydı. Söküp tekrar bluetooth ile bağladım 20 dk dır sorunsuz. Başka bir faktörden olabileceğini düşünerek sormak istedim. Elektronikçiler belki bir yorum yapabilir.

https://dosya.co/lwv8b3tso08x/5D271331-19A6-4943-91E0-6911FBFD99CC.MOV.htmlpj

NaZi_ tarafından 14/Kas/20 00:17 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam elektronikçi değilim ama benzer sorunları yaşadığımda genelde adaptör yüzünden oluyorlar. deneme şansın var mı bilmiyorum ama farklı bir adaptör ile denersen belki çözüm olabilir.

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Merak edip indirdim acaba nasıl bir ses diye de, o ne biçim ses ya bildiğin elektriksel sıkıntı var gibi hocam, sesle ilgili birsye değil gibi zira seste kesilme VS olmuyor hiç, sorunsuz veriyor sesi, sanki sen arka planda birini tokatlıyon gibi :D

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    SpyBreaK bunu yazdı

hocam elektronikçi değilim ama benzer sorunları yaşadığımda genelde adaptör yüzünden oluyorlar. deneme şansın var mı bilmiyorum ama farklı bir adaptör ile denersen belki çözüm olabilir.

Ürünün bağlantı kablosu üzerinde adaptör yok hocam. Direk bir ucu jak, diğer ucu dişi.

Konuyu açtığım günden beri bir sorun yok. Akım korumalı grup priz ile kullanıyorum, şu an ondan şüphelenmeye başladım.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Öncelikle selam dostum. Görüşmeyeli çok oldu. Her neyse konuya gireyim. Öncelikle anladığım kadarı ile hem kablo hem de kablosuz olarak bu sıkıntıyı yaşıyorsun. 

Ürünü alıp farklı bir yerde denedin mi? Belki toprak hattından kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsin.

Ürünü kaldırıp indirirken içinden çatır çatır parça kırık sesleri geliyor mu?

Ürünin hoparlör bölümlerini bir dinler misin? Hepsinde mi var yoksa sadece bir kaçı mı öyle? Bunun için ses çıkışını sadece sağ ve sola vererek deneyebilirsin. 

Bu tip kontrolleri yaparsan eğer garantisi devam ediyorsa tekrar servise verirsin. 

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 1049 Toplam Mesaj: 5
ses lg sk8 soundbar