LG V30 + Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefon çıkalı 1 sene oldu Türkiye'ye yeni geliyor. LG Türkiye'nin açıklamasına göre 25 Ocak'ta Türkiye lansmanı yapılacakmış. Cihaz ithalatçı ve resmi satış olmadığından fiyatı şuan için biraz yüksek.

Gerçi resmi olarak gelse bile Turkcell harici satan mağaza olmaz sanırım. Mediamarkt ve Vatan'ın farklı yerlerdeki şubelerinde çalışanlara bilerek sordum dedim LG telefon yok mu elinizde diye. Verilen ortak cevap : Garantiye gönderilmek için çok cihaz geriye geliyor o yüzden müşteriyi mağdur etmemek adına artık LG marka telefon satmıyoruz.

http://www.hepsiburada.com/lg-v30-plus-128-gb-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000009Y2FT

https://www.youtube.com/watch?v=RgvfD_nxz0M

Rakiplerinin fiyatları :

Xiaomi Mi 6 128 GB : 1.980 TL

Samsung Galaxy S8 (Resmi Garantili) : 3.250 TL

Samsung Galaxy S7 Edge (Resmi Garantili) : 2.750 TL

Samsung Galaxy Note 8 (Resmi Garantili) : 4.200 TL

Nokia 8 (Resmi Garantili) : 2.520 TL

Sony Xperia XZ1 (Resmi Garantili) : 2.445 TL

Özetle 4.000 liraya bu telefon toptancının elinde patlar.

mkyb tarafından 13/Oca/18 16:46 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

zamanında seni dinlemeyip g4 aldığım için o kadar pişmanım ki. birdaha lg mi ? tövbe.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

hocam lg ülkemizde alınmaz. Bir çok kullanıcıyı mağdur etti bu firma. Hele de bu fiyatlara hiç alınmaz. Lütfen sonradan üzülmemek için uzak durun....

Come On Cj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı

hocam lg ülkemizde alınmaz. Bir çok kullanıcıyı mağdur etti bu firma. Hele de bu fiyatlara hiç alınmaz. Lütfen sonradan üzülmemek için uzak durun....

O kullanıcılardan biride benim.

G4 konusunda firmanın ölü taklidi yapması kendini bitirdi. Şu anda Türkiye'de satışı yapılan markalar arasında Samsung, Nokia, Xiaomi, Huawei ve OnePlus (Oppo ve Vivo aynı zamanda) harici Android telefon alınmaz.

Sony ise kendini düzeltme yolunda gidiyor. Yeni duyurduğu orta seviye modelleri fena değil. Tasarım konusunada özen gösterseler tercih edilebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=XN_gx10IrU4

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

LG nin amına koyim, G3 götümde patladı. Allah'tan ölüsü 200 kağıt etti.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Çinde mali telefonlar vardı ya hani Kore diye satılan onun anakartlari bile lg den iyidir 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG'nin en efsane modeli G2 oldu sadece. İlk çıktığı zaman ki rakibi Samsung Galaxy S4'ten hem ucuzdu hemde daha fazla özellik sunuyordu. O zamanlar çift tık ile ekran açma, ses tuşlarının arkada olması, ince çerçeveler gibi özellikler ile kullanıcıyı kendine çekmişti.

Bana bir tanıdık vasıtasıyla LG'nin kendi ülkesine özel sunduğu G2 modeli geçmişti. Normal G2'den farklı olarak bataryası çıkıyor ve hafıza kartı takılabiliyordu. Sonradan sattım ve ilanı verdiğimin akşamına alıcı iş çıkışı geldi aldı telefonu hemen. Sattığımada pişman oldum sonradan. Zira G2 kullanan başka telefona geçince yapamaz. Sonrasında G3'e geçtim onunda 16 GB olan modelinde aşırı ısınma sorunu vardı. 

https://www.youtube.com/watch?v=1R4G5gUs3IM

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mesut Çevik canlı yayında inceliyor. Yanındaki adam tuttu OLED ekranı dünyada sadece LG bu modelde ve iPhone X'te kullanıldı dedi. Şaka gibi . :)

https://www.youtube.com/watch?v=UrbXlOSm4H4

Toplam Hit: 2141 Toplam Mesaj: 8
lg life is good bootloop life is gronik