Limewire Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ymert
    ymert's avatar
    Erkek
    arkadaşlar limewire 4.16.2 indirdim fakat kurmak için tıklıyorum hiç bir tepki vermiyor kuruluma başlamayor hiç bir şey olmuyor nedendir bir bilen varmı ayrıca 20 gün önce net share de

@echo off
    net share c$ /d
    net share d$ /d
    net share f$ /d
    net share g$ /d
    net share h$ /d
    net share e$ /d
    net share admin$ /d
    net share IPC$ /d
    net share i$ /d
    net share j$ /d
    güvenli olsun diye bunları bat dosyası olarak kaydettim çalıştırmıştım bundan dolayı olabilirmi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

onlarla pek bi alakası olacağını sanmıyorum.. git bi de başka bi yerden başka bi sürümünü vs indir dene derim :|

bu arada şimdiye kadar sadece işin düştüğünde konu açmışsın başka da bişi demiyorum :/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    Kurulumda hata vermesi ile onların bi alakası olacağını ben de sanmıyorum,net share komutu ile paylaştırılmış kaynakları yönetirsin çünkü.net share c$ /delete gibi bi komut da kullanmadığına göre sildiğin bişey de yok sanırım.Diğer sürümleri dene bence de eğer onlarda da aynı sorun oluyorsa tekrar yaz ona göre yardım etmeye kasarız :)

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ymert
    ymert's avatar
    Erkek

bu arada şimdiye kadar sadece işin düştüğünde konu açmışsın başka da bişi demiyorum :/

demişsinde dostum pek fazla bilmiyorum bu işi yani yeni konu açma adres girme gibi bilmediğimden yeni yeni öğreniyorum takip le

ayrıca başka bir sürümünüde denedim olmuyor lime wire a tıkladığımda hiç tepki vermiyor saat işareti çıkıyo bir saniye o kadar 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

Java scripti yüklemediğin için oluyor lime wire java destekli çalışıyor.

www.java.com a gir indir kolay gelsin eğer oradan yapamazsan diğer download sitelerine bak inndir.com gibi...

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 1497 Toplam Mesaj: 5