Limit 2500 TL Laptop Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şuan kullandığım Laptop Samsung RV520. Neredeyse 5 yıl olacak ve yeni bir Laptop almak istiyorum. Elimde buna ayırdığım 2500 TL var. Bu fiyata alabileceğim veya tercih edebileceğim en iyi seçenek hangisi olur rica etsem yardımcı olurmusunuz. Genelde oyun ve internette zaman geçirerek kullanıyorum.

warlock tarafından 27/Oca/18 12:07 tarihinde düzenlenmiştir

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Hocam hepsiburada dışında vatan veya buna benzer satış yapan mağazalarda bulamadım bunu.

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

dusunursen temmuz faturali i5 7200u, 6gb ram, 940mx, 1tb hdd. eksiksiz canta ve msi oyuncu mouse hediye. 2000tl. temiz sorunsuz cihaz. kutu fatura falan duruyor. illa sifir istiyorsan bisey diyemem.

bir de oyun cok onemliyse sen o butceyi 3500 4000 yap :)

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    warlock bunu yazdı

Hocam hepsiburada dışında vatan veya buna benzer satış yapan mağazalarda bulamadım bunu.

Valla hocam bir abim için bakıyordum pc ye bu çok mantıklı geldi bütçe olarak muadil ürünlere göre fiyat performans olarak bakınca iyi duruyor.  Üstteki arkadaşın dedigi pc yi araştır iyi duruyor faturası da mevcutmus degerlendir 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama bende dizüstü bilgisayar arıyorum. Sıfır ürünlerin fiyat olarak yanına yaklaşılmıyor. En az 8 GB, i5 işlemcili bilgiayar önerir misiniz? Limit 2000 2500 civarı

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2. el az kullanılmış bir monster alın geçin. 

U işlemcili pc almayın aldırmayın. 

Toplam Hit: 1916 Toplam Mesaj: 7
laptop tavsiyesi