folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Linux Sistem Hakkında Önemli Bir Soru !

Linux Sistem Hakkında Önemli Bir Soru !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeseLiTurq
    NeseLiTurq's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bi soru sormak istedim size. Artık windows xp den sıkıldım linux kullanmaya karar verdim...

http://www.inndir.com/program.php?id=15777 bunu gördüm Knoppix diyor burayı okursanız sorunumu daha rahat anlarsınız... demek istediğim şu. ben linux u kursam sonra tekrar xp yi yüklesem cd sinden çalışır mı ? Ve linux u nasıl kurabilirim işletim sistemi olarak. Cevaplarınızı bekliyorum.

İyi bilirdik derler elbet ardımdan, bundan büyük bi yalan yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek
    http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=xp+%C3%BCzerine+linux+kurulumu&meta=

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

pardus kur tamamen türk yapımı :)

xp'yi tekrar kurabilirsin tabiki hatta farklı bölüme kurarsan aynı anda iki işletim sistemin bile olur ...

acemi olduğun için pardusu tavsiye ederim şahsen forumlarda kolayca kullanımı da anlatıyolar ...

kurulumu da çok basit hocam :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

live cd diye aratırsan çok bulursun, knoppix tavsiye etmiyorum.

ubuntu sitesine gir cdden yüklenen sürüm live cd gibi isimlerle olanını indir cdye yaz. cdden başlatıyosun cdyi çıkartıp tekrar başlattığında aynı windowsun karşında bişey olmuyo.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 1508 Toplam Mesaj: 4