folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Logitech G305 & Steelseries Rival 3 ( Kablosuz)

Logitech G305 & Steelseries Rival 3 ( Kablosuz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

İkisinden birisini tercih ederseniz bu hangisi olurdu bütçe olarak yakın birbirlerine zaten kablosuz oyuncu mouse düşünüyorum 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

hocam eline al dene, yoksa pişman olabilirsin. senelerdir logitech kullanıyordum. evde fazladan bi steelseries vardı rival 3 neyse kututan açıp kuıllanayım dedim. memnunum bir sorun yok. logitech kalitesini ya da diğer kullanım kolaylıklarını aratmıyor.  yine kenarda dursun diye logitech aldım attım baza altına ama steelseries'in de pişman edeceğini düşünmüyorum. Dediğim gibi deneyip öyle karar verin. her iki marka da pişman etmez fakat yanlış ürün seçiminden dolayı pişman olabilirsin.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

@KotomineKirei katılıyorum sana. Şu an G305 kullanıyorum ama benim eller biraz küçük. Boyutlarına bi bak. İmkanın varsa git bi eline al bak. En sağlıklısı öyle olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Bende Rival 3 kablolu ve kablosuz var. Ben memnunum istersen gelip bende deneyebilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Dün Rival 3üm bozuldu hiç bir pc de çalışmamaya başladı. 3-4 saat araştırdıım karşılaştırmalar sonucu Viper mini ye karar verdim alacaktım. Sonra son bir kere Rival' in yazılımını indirdim mouse' um hayata döndü. İşin özü Viper miniyi araştırmanı öneririm hocam.

Edit kablosuzmuş görmedim. Olsun bir kaç arkadaşın işine yarar belki.

e2 tarafından 15/Ara/21 17:45 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Media ya gidip bi deneyim en iyisi

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
Toplam Hit: 646 Toplam Mesaj: 6
305