folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Logitech G815 GL Tactile Kablolu Klavye [SATILIK]

Logitech G815 GL Tactile Kablolu Klavye [SATILIK]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Merhabalar tekrardan,

Logitech G815 GL Tactile Kablolu Klavyemi satıyorum. Garantiden gelen değişim ürünüdür bu yüzden garantisi mevcut değil ancak değişim tarihi 17/08/2022dir. 1 aylık bir kullanım var sadece klavyede.

Herhangi bir kusuru kırığı, tuş basmaması, yazılımsal sorunu, ledlerinde sorun vb durumu yok, olması durumunda aldığım paranın tamamını iade ederim ve bunun taahhütünü veriyorum.

Ürün tanıtım linkini aşağıda bulabilirsiniz.

https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-keyboards/g815-low-profile-rgb-mechanical-gaming-keyboard.html

Ürüne ait fotoğrafların Google Drive bağlantısı : https://drive.google.com/drive/folders/1ATxmIwepTvSjWUcNW5v9LmuJti7S8Y-s?usp=sharing

Kutusunda açarkenki heyecandan kaynaklı bir iki cm genişliğinde, ufak yırtılma var. Fotoğrafta net şekilde görünüyor bunun dışında hasarı yoktur.

Herhangi sorunuz ya da "bana şu kısmın fotoğrafını videosunu at" gibi konularda desteğimi sağlıyor olurum.

Fiyat olarak 1050 Türk Lirası düşünüyorum. 

Önceki konumda farklı bir kaç yere ilan açmıştım. Bu sefer sadece TBT'ye açıyorum ilanı. Başka yerlerden görürseniz kanmayın :D

Alıcısına hayırlı olsun.

Dip not: Şuanda üşengeç ve acelem olduğum için öndeki konudan copy+paste yapıp bunu oluşturdum. "Ne bu birebir aynısı" demeyin :D

İkinci Dip not: Daha önceki satışımı TBT içinden https://www.tahribat.com/Members/sRcN 'a yapmıştım. Kendisi de önceki konumda memnuniyetinden bahsetmişti.

GodKlaus tarafından 20/Eyl/22 00:12 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

1 kez up olsun. Kısmetime artık :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

mekanik klavyeler yazımda çok eğlenceli oluyor.

Bir satış konusuna yazdığım klasik yorum olarak buraya da ekleyeyim:

keşşşşghe benim olsa çoh gözel ama param yok 😣

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Abü logitech yeni alındığında heyecandır candır kandır, zira sorun yaşayınca hollandadan sıfır klavye mouse yollamışlığı vardır ( 1 g pro keyboard bozuldu, yenisini yolladılar, o da bozuldu bi yenisini daha yolladılar) 

ama şimdi garantisi geçtiğinden ötürü çıtır çıtır kırılan key capleri bulamıyorum amk bugün şansa bi yerde denk geldim, 50 liraya 10 tane mi ne 15 tane mi ne paket halde generik tuş aldım da şu anda bu yazıyı direk switchlere basarak falan değil de tuışlara basarak yazıyorum. 

Logitechi kötülemiyorum; G903, G633 ve g pro x kullanıyorum an itibariyle ama şunu bilin ki logitech sorun yaşattırır abi.

Nazik kullanırım ben hor kullanmam online oyunlarda sinirlenip yumruğu gömmem falan diyorsanız tabi zaten çok bişi yaşamazsınız o konuda garantiyi bizzat ben verebilirim aidlşkgfhmaigdpnjmarnaretikpnmare

SweetyVolty tarafından 20/Eyl/22 17:37 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Abü logitech yeni alındığında heyecandır candır kandır, zira sorun yaşayınca hollandadan sıfır klavye mouse yollamışlığı vardır ( 1 g pro keyboard bozuldu, yenisini yolladılar, o da bozuldu bi yenisini daha yolladılar) 

ama şimdi garantisi geçtiğinden ötürü çıtır çıtır kırılan key capleri bulamıyorum amk bugün şansa bi yerde denk geldim, 50 liraya 10 tane mi ne 15 tane mi ne paket halde generik tuş aldım da şu anda bu yazıyı direk switchlere basarak falan değil de tuışlara basarak yazıyorum. 

Logitechi kötülemiyorum; G903, G633 ve g pro x kullanıyorum an itibariyle ama şunu bilin ki logitech sorun yaşattırır abi.

Nazik kullanırım ben hor kullanmam online oyunlarda sinirlenip yumruğu gömmem falan diyorsanız tabi zaten çok bişi yaşamazsınız o konuda garantiyi bizzat ben verebilirim aidlşkgfhmaigdpnjmarnaretikpnmare

Merhabalar :D

G810, G213, G710+, G815 kullanmış ve halen kullanan birisi olarak söylüyorum. Bütün ürünlerim Logitech ve logitech'i öneriyorum.

Daha önce G810 ile çok sorun yaşadım ama o zamanlar Üni son sene stres sinir tüm gün oyun ve klavye yumruklamaktan dolayı dayanmadı o klavye bana yoksa mis gibi klavyedir kendileri. O da kenarda duruyor yedek parça olarak satabilirim :D

Tamamen kullanım ile alakalı aslıda. Masamda ekmek yemem, su içmem ayağımı uzatmam kısaca normal şekilde kullanırım ve sorun yaşamam ama dediğim gibi sorun yaşadığım da oldu ama o benden kaynaklıydı :D

Edit : Bu klavyenin keycap bacakları diğer yazdığım klavyelere göre daha kalın. Daha zor kırılacağını düşünüyorum. G810 için demek gerekirse bacağı 1mm bile olmayan plastikti :D

Klavyenin sağındaki ENTER'a basınca W tuşu fırlıyordu :D

GodKlaus tarafından 20/Eyl/22 17:50 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Mouse alışverişimiz oldu hiç sorun problem yaşamadım referans olabilirim. Hatta yaptığı kargoyu açana kadar canım çıktı bir sorun olması imkansız hale gelmiş ürüne ulaşmak ise çok zor bir hale gelmişti o derece paketlenmişti. Klavyeler nedense bir türlü ilgimi çekmiyor (oyun oynamadığımdan olsa gerek) çekse yeşillenebilirdim.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

abü mekanik klavye acayib bişi ya. Bi daha hayatında ciddili membran klavyeye elini sürmek istemezsin öyle güzel bişi. 

Ha bu arada şöyle bi yazıma bakim dedim de (zira bknz:"ama kafamız nası güzel" ) ben biraz klavyeye bok atarmışım gibi bahsetmişim de, değil; ben direk logitech'e bok atmaya çabaladıydım, romer G faciası ve 2 tane zort olmuş klavyeden sonra logitech'in aynı hatayı yapıp dandik bir şekilde plastik enjeksiyon üretimine devam ediyor oluşu, tuşların süt dişi gibi kıtır kıtır kırılmasına yol açıyor(du). 

Yani bu klavye konusunda bişi diyemem; ha, hatta numpad tuşlarının olmayışına aşırı alışmam yüzünden buna tekrar alışamayacağımı ve ısınamayacağımı bilmesem (nası bi cümle kurdum lan ben), ben de belki düşünebilirdim. 

Logitech G ürünlerindeki makro atamaları, uygulama bazlı profil oluşturmayı, yapmak istediğin şeyi yapmadı mı açıp Lua'da kodladığın zıkkımları direnkt yapıştırabiliyor oluşun falan fanboyluk olmasa da logitech'i üçüncü kol neblim ikinci bişiy falan yapıyo benim gözümde.    

hatta şöyle hava da atim ahah;

Bu arada tactile switch; brown switch veyahut, kırmızı switchlerdeki hissisatsızlığı istemeyenler ama ev ahalisinin ve bilimum erişim dahilindeki komşuların kulaklarının ırzına geçen ama bastığını da hissettiren mavi switchlerin arasındaki aşırı dengeli efsane bi yerde duran bir switchtir, şimdiki bilgim ve aklım olsa blue almazdım misal. Tactile switch candır. 

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

birdaha up olsun (:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

yine bir up olsun. Cuma niyetine belki gider bu da (:

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Yeniden up olsun, belki bu sefer çıkar (:

Ürünü tbt dışından satın almak isteyenler için

Telegram : @CuneytKuscu

Discord : Tyenuc#2679

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

Aldım

Yaptık bişiler.
Toplam Hit: 1000 Toplam Mesaj: 11
satılık klavye g815 tkl tactile