Logitech X-530 Hoperlör Arızası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maxxis39
    maxxis39's avatar
    Erkek

İyi akşamlar müridler,

Dün geceye kadar sorunsuz kullandığım hoperlörlerimi sabah açtığımda çalışmıyorlardı. Açma kapama düğmesine basınca ışığı yanıyor ama hiçbir tepki alamıyorum. Elimi jaka değdirdiğimde cızırtı bile oluşmuyor. Sorunun bilgisayardan mı kaynaklandığını anlamak için başka cihazlarla da çalıştırmayı denedim ama sonuç aynıydı. Yani yazılımsal değil. Ben subwoofer'ın içinde bir sorun olduğunu düşünüyorum ama elektronikten pek anlamadığım için size danışmak istedim. 

Forumlarda okuduklarıma göre böyle aletleri tamir etmesi yenisini almaktan daha pahalıya geliyormuş. Fakat sorunun ne olduğu bilemiyorum.

Sizce ne olmuş olabilir ? Ve eğer tamir edilebilecek gibiyse ne gibi şeyler önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler.

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Hocam içini acmaktam baska çaren yok. Onceki ses sistemimde yaz aylarinda yüksek sesli dinleyince böyle sorunlar yasatiyordu icerde bi parca durmadan yaniyordu. Sende simdi içini açıp kartina bakabilirsin. Yanan parcayi elektronikciden temin edip lehimleyebilirsin o kadar da zor bisey değil

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
Toplam Hit: 743 Toplam Mesaj: 2
logitech x530