folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Logitect G810 Klavye İçin CTRL Tuşu İhtiyacım Var.

Logitect G810 Klavye İçin CTRL Tuşu İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Herkese merhaba

Eğlenceli ve 6 saatlik farm yapmanın ardından klavyemdeki CTRL buna dayanamadı ve son kalan 2 bacağı da kırıldı.

Kırılan parçalar içerisinde kaldığı için çıkaramıyorum bu yüzden yeni bir CTRL tuşuna ihtiyacım var.

Elinde Logitech G810 için yedek parça bulunan yada "bendeki bu eski bozuk anası ağğlamış, ücreti bu kadar" diyen varsa talibim.

Dediğim gibi ortadan ikiye yarılmışta olsa olur, yeter ki CTRL tuşu sağlam olsun :D

İnternette baktım bulamadım çok düzgün birşey, Logitech'e destek maili daha önce atmıştım benzer bir durumla alakalı ancak garanti süresi dolduğu için parça gönderemiyoruz dediler.

İkinci el arıyorum şuanda. Şimdi LetGo'ya falan bakıcam.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

https://tr.aliexpress.com/item/4000704431743.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.76574988xGKiT0&algo_pvid=545181b0-4dfe-4d0c-999f-98959fdbcd51&algo_expid=545181b0-4dfe-4d0c-999f-98959fdbcd51-4&btsid=0bb0622f16187921379312259e1c72&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı

https://tr.aliexpress.com/item/4000704431743.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.76574988xGKiT0&algo_pvid=545181b0-4dfe-4d0c-999f-98959fdbcd51&algo_expid=545181b0-4dfe-4d0c-999f-98959fdbcd51-4&btsid=0bb0622f16187921379312259e1c72&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Bunu gördüm, toplamda 65lira 2 adet tuşa vermek ilk bakışta cazip gelmedi ancak B planı olarak duruyor kenarda

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Nette yok gibi

Ya medyamarketten çalacaksın 

Ya bit pazarında bulacaksın 

Ya sahibinden de hurdasına denk geleceksin 

Başkada aklıma gelmedi . 

Bunların ortak tuşları varsa kullanmadığınla  yer değiş . 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

hocam logitech le iletişime geçin ellerinde yedek parça olarak bulunur muhtemelen. ya da garantisi varsa garantiye gönderebilirsin.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

benim rampage klavyem vardı mekanik, iki CTRL tuşunuda kırdım ne hikmetse :D desteği Segment Bilgisayar'dan rica ettim 2 tane CTRL tuşu gönderiyor. Sende bu tedarikçisi ile iletişime geçebilirsin muhtemelen Arena Bilgisayar falandır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Ahhahaa hocam evet orası öyle ve bende hiç uğraşmayıp 10 tane switch birde şu ctrllerden sipariş ettim. Switch elimde 3 4 tane vardı yedekte bulunsun diye aldım.

Tuş çalmak aklıma geldi de ben yakalanırım birde kalvye 2018den kalma, satılıyormudur bilemedim :D

Ayrıca garantisi yok, eğer olsaydı direkl yollardım zaten hiç düşünmezdim bunları :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Romer G bulamazsın (bulsan da sağlam olmaz annatabiliyo muyum)  garantin devam ediyorsa git değiştir ben iki tane logitech G pro klavye değiştirttim logitech'in plastik kalitesi aşırı düşük kalite demeyeyim de sağlamlık diyeyim. 

Şimdiki klavye hot swappable ama yine de kırılan key-caplarin yerine ne switch bulabiliyorum ne de keycap

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

Herkese merhaba

Eğlenceli ve 6 saatlik farm yapmanın ardından klavyemdeki CTRL buna dayanamadı ve son kalan 2 bacağı da kırıldı.

Kırılan parçalar içerisinde kaldığı için çıkaramıyorum bu yüzden yeni bir CTRL tuşuna ihtiyacım var.

Elinde Logitech G810 için yedek parça bulunan yada "bendeki bu eski bozuk anası ağğlamış, ücreti bu kadar" diyen varsa talibim.

Dediğim gibi ortadan ikiye yarılmışta olsa olur, yeter ki CTRL tuşu sağlam olsun :D

İnternette baktım bulamadım çok düzgün birşey, Logitech'e destek maili daha önce atmıştım benzer bir durumla alakalı ancak garanti süresi dolduğu için parça gönderemiyoruz dediler.

İkinci el arıyorum şuanda. Şimdi LetGo'ya falan bakıcam.

hocam 6 saat farm yapmışsansa eğer rust oynuyorsun doğrumu tahmin eğerki doğruysa beraber oynuyalımmı

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
Toplam Hit: 1311 Toplam Mesaj: 10
ctrl keycap