Logo İhtiyacı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek

Sevgili mürid(e)ler,

Arkadaşlarla giriştiğimiz bir proje mevcut, eş zamanlı olarak çalışmalar yapıyoruz ve çeşitli kuluçka merkezlerine başvurular yapılacak. Bu noktada logo ihtiyacımız var. Bir arkadaş denemelerde bulundu fakat bu konuda daha önce hiç denemesi olmadığı için ortaya çıkan sonuçlar çok iç açıcı değil bende buradan önceliğimiz ücretsiz olmak üzere logo arayışına giriştim. Acaba aranızda bu müridinize yardım edebilecek var mıdır?  :)

Proje adı:  BiparaCo

Konu: Sadakat Uygulaması

İlgilenecek olursa pm den daha çok detay verebilirim.

Se...a...se...deneme..deneme..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

reklam mentorluğu yapabilirim ajans olarak bilgileri pmle uyumadım henüz yatıp kalkıp bakar dönüş yaparım. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

@saviorangel yada @ayhun üstadın eşi bu işleri yapıyorlar. İletişime geç ücretsiz yapar yada yapmaz bilmem ama uygun fiyata yapacağı kesin. Temiz iş yapıyorlar.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

@saviorangel yada @ayhun üstadın eşi bu işleri yapıyorlar. İletişime geç ücretsiz yapar yada yapmaz bilmem ama uygun fiyata yapacağı kesin. Temiz iş yapıyorlar.

Sağolasın hocam iletişime geçerim ben.

Se...a...se...deneme..deneme..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Referansin icin tesekkur ederim hacim. Arkadasla gorusucem ayrintili nedir ne ister.

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

hocam yollasana bi bilgileri ben amatör olarak logo yapıyorum sana da en azindan fikir bazında bişeyler yapabilirim.

Love is nothing without fucking.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek

Bende bir şeyler yapabilirim hocam özelden detaylı olarak nasıl bir şey istediğinide yazarsan sevinirim istediğin gibi bir şeyler çıkarmayı denerim. 

Bulunduğun yerden memnun değilsen yerini değiştir. Ağaç değilsin.
Toplam Hit: 1504 Toplam Mesaj: 7
logo