folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Lol Skin Kullanan Var Mı ?

Lol Skin Kullanan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Lol oyununda bir program var paralı skinleri senin sadece görebilceğin şekilde kullanmanı saglıyor.

lol ban atıcam kullananlara demiş tespiti mümkünmü ? bunun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Ne gerek var ki zaten dünya kadar skin çıkıyor kutulardan görevlerden. Ben saçma buluyorum böyle şeyleri kullanmayı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

4-5 sene önce bir arkadaşın hesabı banlanmıştı aynı sebepten. Ben kendisine script kullandın ondan diyordum hep. Kızıyordu.

LoL TR beta iken 1-2 hafta tüm herolar ve skinler açıktı galiba o zaman geldi aklıma. Bence kullanma hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Skinsiz oynayınca çar vurmuyor mu hocam :D

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

şu amk bronzundan çıkamıyorum bir türlü. yok mu adc oynayan yanına sup olayım ya da jungle oynayan mid oynarım. :( kanser olacağım bu gidişle.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

şu amk bronzundan çıkamıyorum bir türlü. yok mu adc oynayan yanına sup olayım ya da jungle oynayan mid oynarım. :( kanser olacağım bu gidişle.

bu oyun çok kaşar bir oyun. geçen gün şunu fark ettim.  hep loose aldıgım 2-3 gün oluyor bir bakıyorum karşı takıma hepsi pre girmişler. oyun bizi onlara meze yapıyor kısaca. yani diyeceğim hep dereceli atma. normal oyunda kazanmaya başladıgın zaman  dereceli at 2 loose alırsan daha dereceli girme

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

2010'da açtığım bir hesabım vardı, çılgınlar gibi paralar yatırıp ne kadar skin varsa alıyordum, rare olanlar, sadece özel kutulardan çıkanlar ıvır zıvır...

Daha sonra kendi kodladığım bir programla bende olmayan skinler nasıl görünür diye denedim, program biraz kasınca sildim. Toplamda bir veya iki defa kullandım... 2014'e kadar aynı şekilde para harcamaya devam ettim ve 2014'te hesabım 2099 yılına kadar banlandı, o günden sonra tekrar oynamadım. 

Arada aklıma geldikçe mail atıyorum, "vicdansızlar, açın banımı" diyorum ama açmıyorlar. 

Eğer 2099'da yaşıyor olursam ve oyun devam ediyor olursa hesabıma girmeyi düşünüyorum. 14 Kasım 2099...

Toplam Hit: 1261 Toplam Mesaj: 7
lol skin kullanan var mı ?