Lunux Dergisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    copright
    copright's avatar
    Erkek
    derginin yanında 5 cd hediyemiş ye 10 milyon civarında bişi miş

[T€A®§ ôF Th€ KiNG] ¨¯¤¯¾ He®KêS LåM€® ôLãßiLi® åMã Hã©Kꮹ ãSLå ¹³²¯¤¯¾ CeLL_O-Mc gitti XxX-MaNYaXxX aktivede edilmemiş sans iste :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek

ben aldım. saman kağıdı gibi bişeylere basmışlar. yani diğer bilgisayar dergilerinden alıştığımız kuşe kağıtlardan değil. bu yüzden en başta özenilmemiş bir iş gibi duruyo. öte yandan okurken parlama yapmıyo olması iyi birşey. dergi içeriğini buradan inceleyebilirsin.

cd lere gelince.. 2 cd GBL (gelecek bireysel linux), 2 cd uygulama programları ve 1 cd de linux oyunları veriyolar.

bence eleştirilecek en önemli nokta ise hediye olarak GBL vermeleri. bence mandrake, fedora veya suse verseler daha iyiydi. cünkü verdikleri GBL sürümde paket seçimi yapmana yazıkki izin verilmiyor. bu da linux un özgürlükçü anlayışıyla çelişiyor bence. ayrıca linuxla tanışmak isteyen fakat sisteme kurmaktan çekinenler için knoppix de verilmeliydi bence. kişisel tercihimi sorarsan pcextra dergisini tercih ederim.

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Night_Wolf
    Night_Wolf's avatar
    Erkek
    bende linuxneti almıştım ve tek kelime:berbat.gbl ise dahada berbat.pcextra vermiş mandrake kosup onu aldım eheh

May the force be with you!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

incelemistim. cd ler icin alinabilir ama o cd leri kadikoyde 2-3 milyona da alirsin.

2 kalite kagida baski oldugunu simdi duydum ama posetliydi...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 2026 Toplam Mesaj: 4