Lütfen Yardım (Bedava)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    0rat0ry0
    0rat0ry0's avatar
    Erkek
    merhaba arkadaşlar bi sorun olucak benim hattım 505 öğretmen hattı kardeşimle bedavaya konuşuyorum ve acaba kardeşimin telefonunu bir başka numaraya yönlendirip (sevgilime) kardeşimi aradığım zaman yönlenen numara çalıcak ve ben hala bedava konuşmuş olucakmıyım acaba yonlendirdiğim numarayla yani yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Yanlız korkuluk dalgalandı göklere yaşamında o ana kadar korkutup kaçırdığı kargalarla dost olabilmek için...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    senden para gimeyecek ama kardeşinin tüm kontörleri gidecek büyük iht le çünkü sevgilini senin numaran aramıcak kardeşinin numarası üzerinden sen arıcaksın yani fatura kardeşe gircek

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    0rat0ry0
    0rat0ry0's avatar
    Erkek
    harbiden a.q. desene yaa tuh nasıl sevinmiştim hatun krize girecek şimdi :S

Yanlız korkuluk dalgalandı göklere yaşamında o ana kadar korkutup kaçırdığı kargalarla dost olabilmek için...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

hattın 505 olduğuna göre faturalı. Sana hiçbi ücret söz konusu değil ama yönlendirme yaptığın zaman yönlendirmeyi yapan taraf ücreti ödediği için kardesinin faturası çok kabarık gelir. aynı zıkkımı bende kullandıım. dikkatli ol avea çok yazar

Toplam Hit: 1504 Toplam Mesaj: 4