Mac El Capitan Dan Sonra İsinma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Beyler mac e el capitan guncellemesini yukledigim gunden beri user ekranindan user sectikden sonra cok gec aciliyor ve + olarakda asiri derece isinma var 25 derecelerde olan pc 40 dan assagiya dusmez oldu 2 video falan acarsam 60 i geciyor. 

Donanimsal olarak maci olum yatakdan dusurdu hafif sagdan darbe yedi bununla alakali bisi olabilir mi ? ama ne alaka diyorum kendi kendime ne olduysa bu guncellemeden sonra oldu gibi

Kullanan varmi el capitani ? sorun cikaran vs

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

düşmeyle ilgili olabilir hocam. Benim cihazda hiç sorun yaşamadım, hatta mükemmel oldu el capitan. Videoları nereden açtığına göre falan değişir tabi ama, ben hiç bir zaman aşırı sıcaklık görmedim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

sorun yok, virus vs olabilir task managerdan neyin cpu yu kullandigina bak

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fanın üstüne düşmüştür, fan sıçmıştır ya da birileri kapalı kapılar ardında senin cpu' yu beceriyor. 

ozgunlu tarafından 06/Kas/15 14:12 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

fan calisiyor baya sesi geliyor kulagimi dayayinca calismama durumu yok  pc acik ve oylece duruyor suan 65 derece ak nasil oluyor anlamadim gitti.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Bende de bir sıkıntı yok. Hatta yosemite den farkı ne halen çözemedim, aynı şekilde kullanılıyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

olayi suan cozdum itunes %130 cpu yedigini gosterdi bu nasil bi olaydir  ? itunes acikken 65 derecelerde mac kapatinca 40 a dustu 3-4 dk icinde. itunes bukadar sacma cpu goturmesi ne alaka

Toplam Hit: 574 Toplam Mesaj: 7
mac el capitan