folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Mac Filtresi Aşma Yolu Ya Da Kablosuz Bağlanma Sorunu ?

Mac Filtresi Aşma Yolu Ya Da Kablosuz Bağlanma Sorunu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

Merhaba muridler.

Dün bu wifi kırıcı program dumpper ile bir şifre kırdım. Fakat şifreyi girdiğim halde bağlanmıyor, sorunları gider giye uyarı geliyor. Sanırım modemden mac filtreleme uygulandı. Çünkü aynı ağa daha önce girmiştim. Şimdi öğrenmek istediğim, bildiğiniz güncel mac filtrelemeyi aşacak yöntem var mı  ya da bu kablosuz ağa bağlanma problemi ne olabilir sizce ?

Nova Vida !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

doğrulanmış bir kullanıcının mac adresini alıp kendi mac adresinle değiştirip girsen bağlanabilir belki :)

önce şifreyi bul eğer sınırlı erişim diyorsa bu yöntemi yap,zaten mac adresini bulabilirsin bir şekilde ama aynı anda giremezsiniz çakışır.

mac spoofing yapacaksın yani

https://www.youtube.com/watch?v=wQrLEPCY4ac

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

doğrulanmış bir kullanıcının mac adresini alıp kendi mac adresinle değiştirip girsen bağlanabilir belki :)

önce şifreyi bul eğer sınırlı erişim diyorsa bu yöntemi yap,zaten mac adresini bulabilirsin bir şekilde ama aynı anda giremezsiniz çakışır.

mac spoofing yapacaksın yani

https://www.youtube.com/watch?v=wQrLEPCY4ac

Doğrulanmış kullanıcıya erişme gibi imkanım yok fakat dediğin olayı windows ortamında yapmanın bir yolu var mı?

Nova Vida !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

daha önceden bende çok demiştim ama  mac şifreleme varsa olmuyor dostum bir kaç tane programda var bunla ilgili senin mac adresini değiştiriyor falan ama pek başarılı olmadım bence başka birisninkıni kımayı dene

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

hocam sanal makinada dene kali backtrack olmadı mac filtremesi olmayanlara bak eğer uğraşmayayım dersen

Toplam Hit: 1055 Toplam Mesaj: 5
mac filtreleme dumpper kablosuz ağ