folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Macbook Air A1932 Icın Ekran Koruyucu Arıyorum . Kullananlardan Tavsiye

Macbook Air A1932 Icın Ekran Koruyucu Arıyorum . Kullananlardan Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

bu zamana kadar bır laptop ıcın ekran koruyucu sticker vs ihtiyacım olmamıstı hıc fakat ekran bıraz hassas gıbı geldı bana . gozluk camı ıle leke olunca sılıyorum fakat normal thinkpade göre fazla kirleniyor gibi geldı bana .

birde bır kac yerde ekran kapalıyken tamamen güneş vurunca ters ışıkta çok kucuk bır tane nokta çizik oluşmuş cihazda.

bir de @noname in konusu geldi aklıma . bır tane koruyucu alacagım.

ekstra sorum komple koruyucu sticker uygulaması yapıyorlar garanti dışı kalıyor mu cihazlar ozaman 

uzun kullanımlarda ekranlarınız ne durumda arkadaşlar

hipokondriyak tarafından 01/Mar/20 22:18 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://www.amazon.com/dp/B07WDF8Y5R/ref=as_li_ss_tl?SubscriptionId=AKIAJO7E5OLQ67NVPFZA&ascsubtag=354609209-2-1222696500.1583092375&tag=shopperz_origin3-20

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Çok fazla silme. Bknz : macbook steingate (google)

Ekran kaplamaları sikik olduğundan soyuluyor. İnşallah yakın zamanda tekrar yaşamamak üzere problem yine ekranımı soymaya başladığında listerine ile silip eski haline kavuşturacağım :D

Cam filmi falab kullanmıyorum sadece manyak gibi ekran parmaklayanları dövüyorum 

Dışında seksi bir case var telefon kılıfı gibi ama sert plastik. Bişeyden korumaz da seksi görünüyor 

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

https://www.amazon.com/dp/B07WDF8Y5R/ref=as_li_ss_tl?SubscriptionId=AKIAJO7E5OLQ67NVPFZA&ascsubtag=354609209-2-1222696500.1583092375&tag=shopperz_origin3-20

Mıknatıslı gibi bişey galiba. Sanırım çok iyi. Tak çıkar falan rahat kullan olayı. Storeda 150-200₺ fiyat çekmişlerdi almadım

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Çok fazla silme. Bknz : macbook steingate (google)

Ekran kaplamaları sikik olduğundan soyuluyor. İnşallah yakın zamanda tekrar yaşamamak üzere problem yine ekranımı soymaya başladığında listerine ile silip eski haline kavuşturacağım :D

Cam filmi falab kullanmıyorum sadece manyak gibi ekran parmaklayanları dövüyorum 

Dışında seksi bir case var telefon kılıfı gibi ama sert plastik. Bişeyden korumaz da seksi görünüyor 

sanırım steingate ulan daha 1 ay olmadı aq  olaya bak ya nokta nokta artış olmus 

ekran degıstırınce aynısını yapıyor mu ? cihaz degısımı ısteyeyım olmazsa ya 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

yeni konu açmamak adına;

10 yıllık mac e ssd ve ram güncellemesi yaptım ancak bataryayıda değiştirmek istiyorum 2010 mid macbook pro için önerebileceğiniz batarya satıcısı gibi birileri varmı hacıtlar ?

..
Toplam Hit: 975 Toplam Mesaj: 6
ekran koruyucu macbook air ekran