folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Magazin Sitesi Yaptırmayı Düşünüyorum!Fikirleriniz Ve Yardımlarınız?

Magazin Sitesi Yaptırmayı Düşünüyorum!Fikirleriniz Ve Yardımlarınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utkan
    utkan's avatar
    Erkek

Merhabalar,uzun süreden beri magazin içerikli domainleri biriktirmekteyim.Arkadaşımla beraber elimizde 20ye yakın magazin domaini var ve her geçen gün de güzel isimler buldukça bunların sayısını arttırmayı planlıyorum.

Amaç 5 yıl içerisinde  Türkiye'nin en iyi magazin ağını oluşturmak. MedyaMuhbiri.Com isimli sitem için; ucankus.com adresindeki gibi bir sistem yaptırmayı planlıyorum.Php olması benim için daha iyi olur.

Siteyi yapan arkadaşa tabii ki elimden geldiğince karşılığını vermeye çalışacağım amaelimdeki tüm domainlere ayrı tasarım yaptırmayı düşünüyorum.Hem diğer tüm siteleri bu arkadaşa yaptırırım hem de her yaptığı sityee 1 yıl boyunca büyük boy reklamını koyabilirim.

Bu şartlarda çalışabilecek arkadaş varsa,mümkünse bu kadroya katılmayı da isterse bana özel mesaj  gönderebilir yahut bigmagazin@...... ekleyebilirsiniz.

Uzun da olsa yazımı okuduğunu için teşekkürler:) Tavsiyeler ve önerilerinizi de beklemekteyim.Elinde güzel Haber veya magazin domaini olan var ise alabilirim de aynı zamanda

:)sevgilerle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LGA
    LGA's avatar
    Erkek

"bence yaptırma hoca" diyecem ama saçma olacak:D  herkes cevap veriyor zaten. teşekkürler tahribat. teşekkürler türkiye.

Lçizgiçizgiçizgi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

hacım öncelikle projen hayırlı olsun da bir kaç soru saorayım

haberleri parayla mı alcaksın yoksa calıntı mı

20 siteyle ugrasmak yerine 1 siteyle marka neden olmuyorsun

20 sitenin optimizasyonuna harcayacagın zamanı neden 1 site medyamuhbiri ne harcamıyorsun

bütçen ne kadar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utkan
    utkan's avatar
    Erkek

20 sitenin hepsini tabii ki farklı siteler yapmayacağım.bazı adları google da üst sırada gözükmek için kullnacagım.

magazintime,medyamuhbiri,classmagazin,magazinajans ve bir kaç siteyı çacagım.onların içeriklerı yanı 7-8 sitenın içeriklerı farklı olacak.

ancak e büyük ağırlıgı magazintime ve medyamuhbiri ne ayıracağım.bütçem şu an için 200 ve üzeri diyeyim.

geri kalan siteler ile tek başıma uğrşmayacağım.bu işle ilgilenmekisteyn arkadşlara domain ve hostu vereceğim.sitenin geliri ona kalacak o büyütecek sitei.magazinajans.com ana adrsine bağlı bir ağ olacak.pili network gibi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Siteyi ücretlimi yazdıracaksın hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utkan
    utkan's avatar
    Erkek

tabii ki ücretli de yazdırabilirim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

sadece şahanın üzerine Bir site aç zaten Bu aralar tum magazınler Ondan gecınıyor Hem Şahancılar Bol adam iyi sevişiyor

Beleş wireless kahramanı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utkan
    utkan's avatar
    Erkek

konu tekrar aktif arkadaşlar.çok değerli hollyzone hocamızın kişisel işleri çıktığı için maalesef projeye başlayamadık.

tekliflerinizi bekliyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

http://www.samdanplus.com/  

Ücreti karşlığında üsteki sitenin aynısını yapabilecek birisini tanıyorum ...

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

forumda verilen fthnews haber scriptini bu amaçla kullanabilirsin ama script warez :)

Naber la?
Toplam Hit: 1605 Toplam Mesaj: 10