folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Mahalle Arasından Araç Kiralama

Mahalle Arasından Araç Kiralama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Selam,

Giresun isimli güzide şehrimizde bir tane kurumsal araç kiralama şirketi yok. Boş senet, senetli sözleşme gibi ne idüğü belirsiz şeylerle araç kiralıyorlar. Tokatlanmadan bunlardan araç kiralamak için neye dikkat etmek lazım?

ORGİ den kiralamak istediğimde getir götür canımı sıkıyor 3 gün kiraladım sonra götür sonra getir uzun iş oldu. 

Teşekkürler. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Arabayı sakın sokakta bırakma. Mutlaka bir otoparka bırak. Çünkü arabanın konumunu GPS'ten görüp sokakta gecenin köründe gelip arabanın orasını burasını çiziyorlar sonra depozitonun üstüne yatıyorlar.

Ek olarak boş senedin artık kanunen bir geçerliliği yok. Kağıda sonradan yazılan rakamın mürekkebi kriminal incelemede anlaşılıyor. Anca göz korkutur en olmadı senedi tefeciye verip ona tahsil ettirir. Ama kanunen bir şey yapamaz.

mkyb tarafından 30/Mar/22 19:40 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

arattığımda garenta var gözüküyor internet sitesinde günlük fiyatlar 230 tl den başlıyor

https://www.garenta.com.tr/arac-arama/?sube=ordugiresunhavalimani&from=01.04.2022&to=02.04.2022&gun=1

şahıstan araç kiralamak çok sıkıntı , büyük şirketten bile kiralarken sıkıntı çıkabiliyor insanın başına 

PanxeR tarafından 30/Mar/22 21:52 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ben olsam hiç bulaşmam..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Hocam ne kadar ihtiyacın olursa olsun, ne kadar düşersen düş ama mahalle arası rent a car dükkanlarına düşme. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Durun la belki giresunlu biri yardim eder. 

Bende müridler gibi düşünüyorum.risk almaya deymez . 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Yapcak bişi yok taksiyle devam,

Arabayı istanbuldan giresuna getirirken en az 2 ceza yiyorum yakıtı eziyeti cabası.. Buraya bi tofaş kartal alıp bırakıcam ucuz temiz bi şey bulursam.

Yazan arkadaşlara tek tek teşekkürler...

zeybekustasi tarafından 31/Mar/22 01:53 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Seyahatin 2 kişi ile gerçekleşiyor ise150cc bir motosiklet alıyorsun ona güzel bir sepet yaptırıyorsun sepet arkasına valiz tutucu takıyorsun, kendi arkana da valizini alıyorsun orgi ye kadar onunla gidiyorsun, kiralama firmasına motoru bırakır devam edersin. 2 kişiden fazlaysan yürümez o iş. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 1096 Toplam Mesaj: 8
mahalle