folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mahkeme,Avukat İcra Masrafı..(Acil)

Mahkeme,Avukat İcra Masrafı..(Acil)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pekher
    Pekher's avatar
    Erkek

Agalar TTnet faturayı ödememediğim için makeme yoluyla almayı seçmiş ve bana 7 gün içinde öde demişler benim daha yeni elime geçti bu kağıt 15 gün geçti üstünden ve bu masraflar avukattır mahkemedir çok tutar mı ya bilgisi olan varmı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Mh'ni ara bakalim. Fatura ne kadardi?

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

borcun miktarına bağlı olmak üzere avukat vekalet ücreti en az 200 + icra masrafları + faiz gibi kalemlerle borç büyür. 

ancak dedikleri kadar çabuk icraya vermiyorlar bildiğim kadarıyla. bir an önce ödersen fazladan masraflardan kurtulacağını tahmin ediyorum.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

545 tl lik banka borcu 1 yıl sonra icra masrafları+ avukat masrafı+ dosya masrafı+ faizler ile beraber toplamda 850 tl olarak tahsil edildi.

myblackworldweb tarafından 30/Kas/12 17:49 tarihinde düzenlenmiştir

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

huur çocuğu bunların hepsi

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pekher
    Pekher's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

545 tl lik banka borcu 1 yıl sonra icra masrafları+ avukat masrafı+ dosya masrafı+ faizler ile beraber toplamda 850 tl olarak tahsil edildi.

Bu 1 yıllık olduğuna göre faizin etkisi var sanırım bunda aga demi? Benim 406 tl borcum var bu aralar ödemeyi düşünüyorum tahmini nekadar öderim bu değişirmi veya bi tahmini olan varmı? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    Pekher bunu yazdı
    myblackworldweb bunu yazdı

Bu 1 yıllık olduğuna göre faizin etkisi var sanırım bunda aga demi? Benim 406 tl borcum var bu aralar ödemeyi düşünüyorum tahmini nekadar öderim bu değişirmi veya bi tahmini olan varmı? 

gelen faiz 50 tl lik kısım hocam.

avukat ve icra masrafları için 255 tl aldılar yani

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

ben 1 kere google görmeden 1600 TL ödedim, BTK'ya şikayet ettim çatır çatır alıcaktım ki hattı deiştirdim mail attılar kovalamadım iyi oldu hatırlattığın.

+1 Faturanın eline ulaşmadığını ıspatla.

EnableTurk tarafından 30/Kas/12 21:53 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corcil
    corcil's avatar
    Erkek

tam yerine denk geldin hocam ...   öncelikle mahkeme olayı değil o eğer hala avukata vermediyseler öde derim yoksa ;
    dosyanı avukata gönderirler avukat istediği her hangi bi icra dairesinde dosyanı açar ve yasal takip başlatır sana gelen kagıtta  7 örnek icra ödeme emri yazıyosa senin için  dosya açılmıs demektir... geçmiş olsun

masraf olayı ise  diyelim asıl alacak 100 lira ise  100 lira avukat ücreti olur 25-35 lira dosya açılış masrafı 7 lira tebligat masrafı olabilir
    asıl alacak 200 liranın altında ise avukatlık ücreti o kadar olur 200 den fazla ise  avukatlık ücreti 200 lira olur

corcil tarafından 02/Ara/12 01:44 tarihinde düzenlenmiştir

---------------------------------------------------------------
Toplam Hit: 2213 Toplam Mesaj: 9