Mailing Yapmamız Lazım Hangi Firmayı Tavsiye Edersiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

günde 500K göndermeyi düşünüyoruz. %100 inbox garantisi aramıyorum ama en azından aldığı paranın hakkını verebilecek kimler var bu konuda çalıştığınız? 

markum ve natro böyle bir hizmet veriyor türk firmalarında. Yada yabancı çıkışlı kimlerle çalışabiliriz?teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

İnbox garantisi diye birşey yok hocam, hiçbir sunucuda günlük 500K spam yapıp inbox'a düşemezsiniz zaten.

Spama düşse'de %20'lik bir kısım açar mail'i genelde.

Spam gönderimde 500K bile olsa dünya kadar para isterler genelde firmalar..

Onun yerine spam'e izin veren, ayda 5-6 kez ip değiştirebileceğin bir sunucu kirala, hazır scripti de kur bas istediğin kadar spam'i..

Genelde günlük ortalama 150K'ya kadar gönderebiliyordu aylık 150 TL'lik bir sunucu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hacım bu mailing mi yoksa spam mı? 500binlik gönüllü mail takip listesi olacak nasıl bir siten var?

(meraktan sordum)

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

vatan vs milyon kişiye nasil atiyor onu merak ediyorum ben.

http://www.euromsg.com/web/62-46-1-1/euromessage_-_tr/kutuphane/makaleler/mailing_kodlarken_yapilan_hatalar_ve_tavsiyeler

burada biraz bilgi var.

edit buldum http://euromsg.net/tr

Received: by 10.76.144.225 with SMTP id sp1csp32500oab;
            Wed, 14 May 2014 04:56:29 -0700 (PDT)
    X-Received: by 10.66.193.104 with SMTP id hn8mr3769795pac.99.1400068589320;
    Return-Path: <vatanbilgisayar@bulten.vatanbilgisayar.com>
    Received: from eg-c-1-244.euromsg.net (eg-c-1-244.euromsg.net. [77.79.120.244])
            by mx.google.com with ESMTP id te5si1728601pab.12.2014.05.14.04.56.28
            for <tyfn.panxer@gmail.com>;
    PanxeR tarafından 16/May/14 00:53 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

İnbox garantisi diye birşey yok hocam, hiçbir sunucuda günlük 500K spam yapıp inbox'a düşemezsiniz zaten.

Spama düşse'de %20'lik bir kısım açar mail'i genelde.

Spam gönderimde 500K bile olsa dünya kadar para isterler genelde firmalar..

Onun yerine spam'e izin veren, ayda 5-6 kez ip değiştirebileceğin bir sunucu kirala, hazır scripti de kur bas istediğin kadar spam'i..

Genelde günlük ortalama 150K'ya kadar gönderebiliyordu aylık 150 TL'lik bir sunucu.

kendim bir sunucu kiralayıp, gerekli izinleri alıp yine bu işi yapan program yada bir script bulup ben mi çözeyim diyosun? Spama razıyım zaten yeterki tıkanmasın göndersin. Program adı biliyor musun bu işi yapan?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Hacım bu mailing mi yoksa spam mı? 500binlik gönüllü mail takip listesi olacak nasıl bir siten var?

(meraktan sordum)

çokta gönüllü değiller hocam ama mailing altında "listeden çıkmak için tıkla" olunca çokta rahatsız edici bir durum olmuyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

vatan vs milyon kişiye nasil atiyor onu merak ediyorum ben.

http://www.euromsg.com/web/62-46-1-1/euromessage_-_tr/kutuphane/makaleler/mailing_kodlarken_yapilan_hatalar_ve_tavsiyeler

burada biraz bilgi var.

edit buldum

Received: by 10.76.144.225 with SMTP id sp1csp32500oab;
    X-Received: by 10.66.193.104 with SMTP id hn8mr3769795pac.99.1400068589320;
    Return-Path: <vatanbilgisayar@bulten.vatanbilgisayar.com>
    Received: from eg-c-1-244.euromsg.net (eg-c-1-244.euromsg.net. [77.79.120.244])
            by mx.google.com with ESMTP id te5si1728601pab.12.2014.05.14.04.56.28
            for <tyfn.panxer@gmail.com>;

http://bulten.vatanbilgisayar.com/a01/logon-login/

euromsg direk panel vermiş bunlara baksana hocam. euromsg hem çok pahalı(piyasanın en iyisi) hemde hotmail, gmail çıkışlı mail çok olunca sıkıntı yaratıyor diye biliyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

günde 500k maili sen hiçbir şekilde gönderemezsin. hiç bir firma izin vermez. senden ilk soracakları o üyeleri nereden buldun. ip kayıtları beraber kayıt bilgilerini göster. kulubuna uydurdun ve gösterdin diyelim. küçük bir hesapla al gönder derler. örneğin 50bin kişi. 50bin kişiden sadece 10 tanesi spam olarak bildirmesi hesabını askıya almaya yeter. ödediğin parayıda vermezler.

vatan veya diğer siteler yapar çünkü onların maili izinlidir. bir çok firmada bunu bilir. onlarda 10 kişi spam olarak bildirdiğinde uyarırlar sende direkt kapatırlar.

sunucu kurman gerek biraz maliyetli olabilir senin için ama başın ağrımaz. inbox oranı %70-80 lerde. bu yalnız sunucuyla kalmıyor spama düşmesi senin mail şablonunlada alakalı. bir çok etken mevcut. sunucu konusunda yardımcı olabilirim. anahtar teslim veririm. dakikasında göndermeye başlarsın. diğer türlü sen değil 500bin 10bin dahi gönderemezsin.

euromessage ile görüş 500bin mail atacam dediğinde muhattap bile olmazlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

günde 500k maili sen hiçbir şekilde gönderemezsin. hiç bir firma izin vermez. senden ilk soracakları o üyeleri nereden buldun. ip kayıtları beraber kayıt bilgilerini göster. kulubuna uydurdun ve gösterdin diyelim. küçük bir hesapla al gönder derler. örneğin 50bin kişi. 50bin kişiden sadece 10 tanesi spam olarak bildirmesi hesabını askıya almaya yeter. ödediğin parayıda vermezler.

vatan veya diğer siteler yapar çünkü onların maili izinlidir. bir çok firmada bunu bilir. onlarda 10 kişi spam olarak bildirdiğinde uyarırlar sende direkt kapatırlar.

sunucu kurman gerek biraz maliyetli olabilir senin için ama başın ağrımaz. inbox oranı %70-80 lerde. bu yalnız sunucuyla kalmıyor spama düşmesi senin mail şablonunlada alakalı. bir çok etken mevcut. sunucu konusunda yardımcı olabilirim. anahtar teslim veririm. dakikasında göndermeye başlarsın. diğer türlü sen değil 500bin 10bin dahi gönderemezsin.

euromessage ile görüş 500bin mail atacam dediğinde muhattap bile olmazlar.

sen bu işin neresindesin hocam tam olarak? Dışardan destek mi veriyorsun server ve gonderici programı kurup bize mi teslim ediyorsun tam olarak?

euromsg,revotas gibi firmalarında 500k'ya yanaşmayacağını biliyorum zaten öncesinden münasebetim oldu onlarla her sene daha da sıkılaştırdılar. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

server ve gönderici programı kurup size teslim ediyorum. euromessage gibi bir panelle beraber veriyorum size. istediğin kadar gönder günlük.

istersen elimde eticaret sitelerinin güncel mail datalarıda var.

xylgn_ tarafından 16/May/14 10:29 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berraa
    berraa's avatar
    Dişi

Merhaba,
    konuyu hortlattım sanırım ama böyle bi araştırma üzerindeyim.. Bende mail gönderimi yapacak firma yada bu işi profesyonel olarak yapan birini arıyorum.Euromessage'ı inceledim ama anladığım kadarıyla data vermiyor. İzinli data satışı yapan yerlerden data alıp kendim mi yapmalıyım ? 

Aramızda bu işi yapanlar varsa nasıl bir yol izliyorlar bilgi verirseler çok sevinirim..

Başarı için kişilikte değişim şart..
Toplam Hit: 1254 Toplam Mesaj: 11