Mailist

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halogen
    halogen's avatar
    Erkek
    mailiste ihtiyacım var.yardım edebilcek olan aranıyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    iki tane maillist vardı hiç kullanmamıştım bi kenara koymultum belki lazım olur diye son zamanlarda mail manyağı yaptıkları için beni sildim onları bi arkadaşımda bi iteye yazmış maili hemen hemen her kullanıcıdan mail geliyo bbana da gına geliyo tabi demem o ki insanları mail manyağı yapmayın o kadar daraltmayın kusura bakma yardımcı olamıyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halogen
    halogen's avatar
    Erkek

yardımcı olamayan değil.olan lazım zaten.her  nekadar attığın msj işime yaramasada. yinede sağol

gölge etme,başka ihsan istemem

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    8.000.000 tane mailcik  satılık :| işine gelirse ..

....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    hoca eski konulara bi bak bi ara toplanmıştı baya hatta ir2 MaillistSeyet die program yazmıştı bulamazsan ben upload edeyim

!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halogen
    halogen's avatar
    Erkek
    sağolasınız arkadaşlar.müsait olduğunuzda gönderin.ayrıca ben hatırlatırımda size :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

Kusura bakma ama kafan basmıyor!!! okadar warez sitesi var okadar hack sitesi var hiç birinimi gezmiyorsun hadi onu geçtik gogle amcama hiçmi sormuyorsun deface edilen sitelerin veritabanları dolaşıyor ortalıkta önce bi veritabanı bul ardından üye tablosunu çıkarıp sql dump et ardından mail kısmını dışa export et olay budur bende 1 dvd mail list var ama bi işe yaramaz hepsi ölü

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
Toplam Hit: 12309 Toplam Mesaj: 8