folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder MAME-TURK Deneyen Var Mı?

MAME-TURK Deneyen Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar callus95'teki oyunlardan bazılarını oynayasım geldi. indirdim fakat sanırım windows10'da callus 95 açılmıyor. uyumluluğu falan değiştirdim ama olmadı. öyle olunca zamanında yüklememişim ama mame'den haberim vardı. emulasyonturkiye'den mame emulator ve rom bakayım dedim. adamlar güzel bi emulator yapmışlar yükleyeyim dedim ama windows 10 "Windows kişisel bilgisayarınızı korudu. tanınmaya bir uygulamanın başlamasını engelledi. çalıştırmak bilgisayarınızın güvenliğini tehlikeye sokabilir." gibi bir uyarı verdi. defender da taratınca bi sorun yok diyor ama bilemedim şimdi. arkadaşımın bilgisayarındayım şimdi sakat bişe olmasın tedirgin oldum. var mı bizden bu emulatoru deneyen?

http://emulasyonturkiye.org/viewtopic.php?f=11&t=375

bisürü hazır 3bin oyunlu falan setler var ama tüm oyunları indirmek istemiyorum. bu emulator'un sevdiğim özelliği, istediğin oyunu indir diyormuşsun indiriyormuş. tüm liste bir arada düzgünce diziliymiş falan o yuzden bu emulatoru beğendim.

kofcu tarafından 23/Ara/17 18:19 tarihinde düzenlenmiştir

ben de sevgiden yanayım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

http://mamedev.org/

Kendi sitesi bu güvenmiyorsan buradan indir. Romları da sağdan soldan toplarsın. Ümraniye'ye gelirsen ya da disk yollarsan 16 senedir biriktirdiğim 15 GB'lık arşivimi verebilirim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

romlar torrentte falan vardı ya gerçekten ne nostaljidir ya benim de güzel bi arşivim vardı zaten kategorize etme olayı falan da o çok iyi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ya birisi bu romları toplu yandexe felan atsada verse varya, ne büyük güzellik olurdu, hakikatende geçmişi yad ettim gerçekten..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Kendi sitesi bu güvenmiyorsan buradan indir. Romları da sağdan soldan toplarsın. Ümraniye'ye gelirsen ya da disk yollarsan 16 senedir biriktirdiğim 15 GB'lık arşivimi verebilirim.

Upload etme şansın var mı ?

Vir sapit qui pauca loquitur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

teklifin için teşekkür ederim hocam. kendi sitesine de bakmıştım ama o sanırım tamamen temel işlevleri içeriyor. emulatorleri romları falan yüklemek ayrı ayrı bilgi istiyor. onun dışında mame plus gibi daha kolay kullanıma sahip versiyonlar falan da var, ama onda da yine emulator rom falan yüklemek gerekiyor. ne tembellik yapıyorsun, araştır yükle işte diyebilirsiniz ama belli bir yoğunlukta olunca zaman ayıramıyor insan. bu adamlar işte emulatoru romları falan otomatik indirebilen bi sistem yapmışlar sanırım, o yüzden hoşuma gitti ama konu başında dediğim şeyler olunca biraz tedirgin oldum.

ben de sevgiden yanayım...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    uguraba bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

17 saat bilgisayarı açık bırakmam gerek şu anki internet hızıyla maalesef. Bir gün 8 Mb upload bulursam olabilir.

Romları falan eklemesi çok zahmetli değil isterseniz romları çıkarıp ekran görüntüleri falan her şeyi ayarlı şekilde bir yere upload edeyim sadece roms klasörüne rom atıp kullanırsınız.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    uguraba bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

17 saat bilgisayarı açık bırakmam gerek şu anki internet hızıyla maalesef. Bir gün 8 Mb upload bulursam olabilir.

Romları falan eklemesi çok zahmetli değil isterseniz romları çıkarıp ekran görüntüleri falan her şeyi ayarlı şekilde bir yere upload edeyim sadece roms klasörüne rom atıp kullanırsınız.

Benim bilgisayar hemen hemen hiç kapanmaz, yıllarca böyle kullanırım, hiç bir zararda olmaz, daima açıktır ve yanı başımda durur.. :)

Çok nadir kapanır oda ben bir yere gitmişsem dönünceye kadar dır, buda genellikle bir kaç saat bir zamandır.. 

Yandeks diski bilgisayarınıza kurarsınız, o otomatik olarak yükler, bilgisayarı kendi haline bırakın sabah kalkınca yine kapatırsınız.. yani bir zarar durumu oluşmaz, ama sizdekileri yüklerseniz bizi çok sevindirmiş olacaksınız..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Benim bilgisayar hemen hemen hiç kapanmaz, yıllarca böyle kullanırım, hiç bir zararda olmaz, daima açıktır ve yanı başımda durur.. :)

Çok nadir kapanır oda ben bir yere gitmişsem dönünceye kadar dır, buda genellikle bir kaç saat bir zamandır.. 

Yandeks diski bilgisayarınıza kurarsınız, o otomatik olarak yükler, bilgisayarı kendi haline bırakın sabah kalkınca yine kapatırsınız.. yani bir zarar durumu oluşmaz, ama sizdekileri yüklerseniz bizi çok sevindirmiş olacaksınız..

Evdeki upload 1 Mb onunla 35 saat falan sürer. Dükkandaki upload'ı da gün boyu kullanırsam bizim internet eziyet çekecek. Bakayım bir yolunu bulmaya çalışacağım.

Ya da şunu buldum ben seneler önce toplamaya başladığım için böyle bir arşiv yoktu. İndirin bakın istediğiniz oyun yoksa eksikleri bana söylerseniz onları yüklerim.

https://kickass.cd/search.php?q=mame+roms

18 GB'tan 133 GB'a kadar paket var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Evdeki upload 1 Mb onunla 35 saat falan sürer. Dükkandaki upload'ı da gün boyu kullanırsam bizim internet eziyet çekecek. Bakayım bir yolunu bulmaya çalışacağım.

Ya da şunu buldum ben seneler önce toplamaya başladığım için böyle bir arşiv yoktu. İndirin bakın istediğiniz oyun yoksa eksikleri bana söylerseniz onları yüklerim.

https://kickass.cd/search.php?q=mame+roms

18 GB'tan 133 GB'a kadar paket var.

Hocam linkteki yerde bir hazine var gib i duruyor, bir film indiriyorum gelsin bakacağım, Teşekkür ederim..

Toplam Hit: 2392 Toplam Mesaj: 10
mame emulator