folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Marka Tescili Konusunda Bilgi Alışverişi Yapacağım Birini Aramaktayım.

Marka Tescili Konusunda Bilgi Alışverişi Yapacağım Birini Aramaktayım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

İyi geceler muridler. 

Şahsi bir takım projelerin hayata geçmesi sonucu, oluşturulacak oluşumların marka adı konusunda pürüzler yaşama şansım var sanırım.
    İleri vadede bir isim üzerine marka tescili almak istiyorum. Bu konuda danışacağım, Türkiye Patent Kurumu üzerinde bir iki dakikasını ayırıp bana bilgi verebilecek biri varsa güvenilir telefon ile arayıp görüşmek isterim. 

Anladığım ve öğrendiğim kadarıyla bu konuda bana yardımcı olacak kişinin sektörü de, mali müşavir oluyormuş, bunuda bana muhasebeci arkadaşım söyledi. Ona kim söyledi Allah bilir. Ülke de işler kulaktan kulağa işlediği için, en salt bilgiyi Marka Tescili konusunda bilgili birini bulmak ve almak olarak düşündüm. 

Pm atabilirsiniz telefon üzerinden arayarak iletişim kurmak isterim. 
    Güzel geceler olsun. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaptanankara
    kaptanankara's avatar
    Erkek

Özelden yazdım hocam.

Avukat (Ceza ve Hukuk Davaları), Marka Vekili (Marka, Patent, Tasarım Tescili)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

isimtescil üzerndnde yapabılırsın 

bılmen gereken nace kodu 

eger kı nıke senın ıs yapacagın alanda nace koduna sahıp degılse sen dırekt gıdıp o alandakı nace koduyla basvuru yapıp marka tescılı yapabılırsın 

ısımtescılden on basvuru yap ararlar aktarırlar 

marka tescl burolarına para kaptırma 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 850 Toplam Mesaj: 3
marka tescili