Markets.Com?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Selamlar,

bu markets.com nedir ne değildir? gerçek mi, sahte mi?

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telos00
    telos00's avatar
    Erkek

CanKirca bunu yazdı:
    -----------------------------

Selamlar,

bu markets.com nedir ne değildir? gerçek mi, sahte mi?

----------------------------

forex işlemleriyle bir ara ugraşmıştım hesaplar gercek lakin kazanma şansın senin ekonomi bilgine ve de sansına baglı örnegin diyelinki hesabına 3000tl yatırdın, ve parite uzerinde oynamaya başladın hesabın belli bir miktarın altına düşünce senden yeni yatırım yapmanı istiyor.vb (kendi capımda anlatmaya calıştım :-))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Hocam bende üye oldum o site sonra telefon nuramıda vermşim aslında vermemde tam hatırlamıyorum 1 hafta sonra filan beni aradılar işte ne yaptıklarını nasıl yapcaklarını eğitimde veriyolarmış başlangıç içinde 100 lira veya 100dolar alıyolarmış diye hatırlıyorum sonra dedim ben anlamam o işlerden borsa bize göre degil dedim sonra bidaha aradılar aynı şeyleri söylediler dedim bende k.kart ondan aramanıza gerek yok dedim bidahada aramadılar ama aslında denemek gerek tabi :D

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Beni de aradılar, anlattılar, bakalım pazartesi tekrar arıcaklarmış.

Twitter: @CanKirca
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xonar
    Xonar's avatar
    Erkek

Can,

İnceledim, kendilerine ait traderları var. Bu konuda eğitim almadan girişilmesini önermem. Forex için uzmanfx.com 'u inceleyebilirler. Bürolarında eğitim alabilirsiniz. Öyle pat diye atlanmaya gelmez para işleri...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

borsa tehlikeli iş hocam senin gibileri borsaya alıp köküne kadar kurutuyorlar. bu siteyi bilmem ama borsa her zaman çömezlere açtır. bildiğin kumar, hiç yaklaşma. bu şekilde batan, aniden para kazandığı gibi kaybettiği için deliren tanıdıklarım oldu.

=)
Toplam Hit: 1201 Toplam Mesaj: 6