Masaj Kursu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Selam hocalar amacim simdilik hobi amacli ogrenmek cevremde sevdigim insanlara faydam dokunsun belki ilerde bu ise yonelirim meslek olarak devam ederim

anatomi egitimi mi dersiniz fizyoloji mi dersiniz masaj kursu mu dersiniz artik orasi size kalmis

benim istedigim beli kolu bacagi agriyan birini tamir etmek

Nasil bir yol izlemeliyim ? Nerde hangi kurslara gideyim ? 

Udemy de falan var mi eğitimi hic bakmadim acaba verim alabilir miyim ?

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Sanırım istediğin şey kayropraktislik. İzlenecek yolu bilmiyorum ama buradan yola çıkıp araştırırsın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Yaklaşık 10 yıl kadar masörlük yaptık..Halk eğitim   merkezleri ve özel kurslar veriyor.Online olarak YouTube üzerinden bulabilirsin.Ancak temelin olmadığı için videoların çok bir artısı olmayabilir

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Bazı halk eğitim kurslarında sertifikalı olarak veriliyor. Bulunduğunuz bölgede bi sorun isterseniz.

LynXMaSTeR tarafından 14/Tem/19 21:29 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Sanırım istediğin şey kayropraktislik. İzlenecek yolu bilmiyorum ama buradan yola çıkıp araştırırsın.

evet hocam istediğim böyle bir şey 

ilk fırsatta halk eğitime sorcağım.
    kayropraktislik  biraz bakındım dadaha milli eğitim onaylısı daha yok sanırım.

uzun sürmezse yıllık izinde gitmeyi düşünüyorum yada akşamları işten cıktıktan sonra falan bir ayarlayabilirsem çok iyi olacak benim için

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ptchicko
    ptchicko's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

Beli kolu ağrıyan birini tamir etmek için udemy falan tırt.. En güzel kurs Üniversitelere hazırlık kursu. Öylelikle başarı durumuna göre Tıp Fak., Fizyoterapi, FTR teknikerliği bölümlerini okuma hakkı elde edebilirsin. Ben gittim, ordan biliyorum. 

Şaka bir yana bu işler gerçekten sıkıntılı. Ben fizyoterapistim, mesleğimizin içinde "terapist" geçiyor diye bazı branş doktorları terapi doktorun işidir diyerek sorun çıkarıyorlar. Gerisini sen düşün. Hedef tedavi değil hasta olmayanları rahatlatma, gevşetme ve spa benzeri ise amenna.. ama beli kolu bacağı ağrıyanı düzeltmek ise biraz uzun bir yol ama güzelliklerle dolu, başarılar..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    ptchicko bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

Beli kolu ağrıyan birini tamir etmek için udemy falan tırt.. En güzel kurs Üniversitelere hazırlık kursu. Öylelikle başarı durumuna göre Tıp Fak., Fizyoterapi, FTR teknikerliği bölümlerini okuma hakkı elde edebilirsin. Ben gittim, ordan biliyorum. 

Şaka bir yana bu işler gerçekten sıkıntılı. Ben fizyoterapistim, mesleğimizin içinde "terapist" geçiyor diye bazı branş doktorları terapi doktorun işidir diyerek sorun çıkarıyorlar. Gerisini sen düşün. Hedef tedavi değil hasta olmayanları rahatlatma, gevşetme ve spa benzeri ise amenna.. ama beli kolu bacağı ağrıyanı düzeltmek ise biraz uzun bir yol ama güzelliklerle dolu, başarılar..

tabi hocam başlangıç gevsetme rahatlatma olarak başlar bakalım gittigi kadar gider. benim düşüncem bir şekilde alt yapı olsunda gerisini bir şekilde getiririm de işte önemli olan başlangıç. eğlenceli bir uğraş olacak diye ümit ediyorum
    hepinize çok teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için