folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Matematik Ve Edebiyat Konu Anlatım Yardım

Matematik Ve Edebiyat Konu Anlatım Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaqeStorM
    RaqeStorM's avatar
    Erkek

S.a ArkadasLar Matematik Ve Edebiyat konularında eksiklerim var Elinde Matematik Ve Edebiyat konu anlatımlı video su olan Benim Le paylasabilirmi İnternette bulduklarım Konuların cogusu eksik oluyor cok Eski soru lar var Şimdiden bana yardımcı olacak arkadaslara tessekür ediyorum Ygs yaklastı sınava 105 gün var nasıl bi plan dahilinde 25.30 matematik net yapabilirim ? Matematikde cogu formulü yarım yamalak biliyorum sınıf ortamında ögrenemedim eksiklerim yüzünden matematigi yapamıyorum dershaneye gitme sansımda yok Yardımcı olacak Kardeslerim'e tessekürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ekolhoca.com ıyıdır valla yıllar sonra bende yenıden hazırlanıyorum en sonde denemede matematık full geometrı 1 bos cıktı ama turkce ve tarıhten sıctım son sınavda.

ekolhoca ıyıdır candır canandır 

edebıyat ıse ezberle yada edam yada fem ın cep kıtabını al yeterlı olacaktır 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaqeStorM
    RaqeStorM's avatar
    Erkek

hipokondriyak bunu yazdı:
    -----------------------------

ekolhoca.com ıyıdır valla yıllar sonra bende yenıden hazırlanıyorum en sonde denemede matematık full geometrı 1 bos cıktı ama turkce ve tarıhten sıctım son sınavda.

ekolhoca ıyıdır candır canandır 

edebıyat ıse ezberle yada edam yada fem ın cep kıtabını al yeterlı olacaktır 

-----------------------------

Cok saol Kardesım İns işime yarar 

Toplam Hit: 1259 Toplam Mesaj: 3