folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder Matlab Simulink - Stm32f407 Konusunda Yardım

Matlab Simulink - Stm32f407 Konusunda Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Selam millet. 

Bir hocamız 2 haftalık bir süreyle bize birkaç proje verdi. Projede dışarıdan yardım almamızda sıkıntı yok çünkü hem süre kısıtlı hem maliyet yüksek. Ama biz şova düşüp kendimiz hallederiz diyince işler değişti. Bir tanesi dışında geri kalan hepsini hallettik ama biriyle alakalı bir problemimiz var. 

Proje : 4 adet omni tekerlek üzerinde sg90 servolarla hareket edecek bir robot kol bulunacak. Bu robot kolu Matlab Simulink üzerinden hareket ettireceğiz. 

Elektronikler, mekanik montaj vs tamam. Simulink diyagramları da hazır ama son gün yardımcı olacak arkadaş sanırım yapamadı ve vazgeçti. Dolayısıyla işler bize kaldı. Yarın gireceğim 4 adet sınavım var ve 1 günde bakarak halledebileceğim bir şey değil. Bu yüzden ciddi manada yardımınıza ihtiyacım var hatta mezun olup olmamam bu duruma bağlı. Diğer tüm derslerimi verdim. Netteki uygulamalarda konuyla alakalı yardım aradım ama ne konuya hakim birisine denk geldim ne denk geldiklerim güvenilir çıktı.

Yarın saat 4'te proje teslimi var. Konuyla alakalı bilgisi olanlar bana özelden ulaşabilir mi? 

Ücretli ücretsiz farketmez. Belimi bükmeyin yeterli benim için :)

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 1904 Toplam Mesaj: 1
stm32