Matrix 1993 Download?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Matrix 4 sinemalara girmek üzereyken bulabilirsem eğer bu tv dizisini izlemek istiyorum. Ne kadar vip tracker gezdiysem yok bulabilen arsa paylaşırsa amme hizmeti yapmış olur keza animatrix'den bazı kurgulamalar olduğunu biliyoruz genel olarak matrix serisinde buradan da bişeyler varsa eğer genel anamda Matrix felsefesini daha iyi anlamamıza yararı olur hatta belki Matrix 4 de izlerken anlamayacağımız yerler olrsa bu tv dizisinden yararlanabiliriz diye düşünüyorum. Dizi kısaca öldükten sonra kendisine öldürdüğü tüm insanların yüzünün gösterildiği bir "ara dünyada" uyanan tetikçi Steven Matrix'e ikinci bir şans verilmesini anlatıyor ve bu şansı elde etmek için yapması gereken görevler hakkında ya hiç bilgi vermeyen ya da tamamen faydasız bilgiler veren rehberleri işini oldukça zorlaştırıyor.

https://www.imdb.com/title/tt0106062/

edit: https://www.sinefil.com/sinekritik/v3dx4e5 burada da filmin henüz 4.sü duyurulmamışken yazılan bir araştırma-yorum yazısı var şimdiye kadar yazılmış çizilmişlerin yanında bir hiç tabii ki ama kısaca olayı ve gnostizm Matrix ilişkisini anlatıyor.

Nikoteen tarafından 21/Ara/21 05:41 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Hiç Bilgim Yoktu Bu Dizi Hakkında.. Bulunursa İzleriz Merak Ettim..

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

oha çok acayipmiş

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Dizinin fragmanı vs de yok ortalıkta.

Sözümona çıktıktan 1 yıl sonra da ödül falan almış.

Bulunabilirse izleriz elbette.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

ilk defa görüyorum ben de hazır gündem matrix iken bulunsa müthiş olur

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Evet az önce karagarga'ya bakayım varsa orada vardır diyerek banlanan hesabımı açmak için yönetimden biriyle konuştum banımı açmadı ama muhabbet ettik biraz ve o insan bile matrixin internette bir kopası olduğunu sanmıyorum dediyse ben unuttum siz de unutun :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bulsan bile İngilizcen yoksa bir şey anlamazsın. Çünkü TR altyazısı hiç hazırlanmamış. Pek umursanmayan bir yapım olduğuna göre büyük ihtimalle vakit kaybıdır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Bulalım da altyaziyi ben hazırlarım o sıkıntı değil. Trinity rolündeki Carrie Anne Moss da oynuyormuş dizide bence wachowskiler kesin esinlenmistir bu diziden kitaplardan, dinlerden,animeden esinlendiği gibi bundan da birşeyler vardır illa içinde diye düşünüyorum ama neyse zaten sinemaya gelmeden nete düşmüş film hemde 4k olarak sinemaya gidene dek zipoydır yememek için hayatıma kısa bir ara veriyorum ben :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Şurada bir kıyaslama var

http://www.youtube.com/watch?v=X29Dl7dZVvs 

Lekum Dinikum Veliye Din ...
Toplam Hit: 1201 Toplam Mesaj: 9
download torrent 1993 steven matrix