Mavi Ekran Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba bi güncellemeden sonra Şöyle bi hata almaya başladım güncellemeleri kaldırdım. Ama sorunum devam ediyor.

Ek olarak laptopta ısınma sorunu başladı termal macun ve soğutucu kullanıyorum ama pc de donmalar olmaya başladı .

Birde pc ekran kartı olarak bütünleşik olanı kullanıyor normalde ge force 320 m 1 gb ekran kartı var buda yıne kendi içinde ama driveri yüklediğimde bu ekranı daha fazla görüyorum bir tülü çözemedim.

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Buraya bir göz atın.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

Bakmıştımda mantıklı bişey bulamadım orada

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Atheros kartının driveri patlıyor, güncelle hocam.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Nvidia nın çıkardığı bi driver vardı geçenlerde bi update edim dedim bildiğin gtx 1060 masa üstü ekran kartı oyun oynarken mavi ekrana düşmeye başladı birkaç gün sonra tekrar güncellemedim sorun düzeldi nvidia nın faili anlayaçağın.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
Toplam Hit: 1255 Toplam Mesaj: 5
mavi ekran arızası