folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mavigöl Yol Tarifi

Mavigöl Yol Tarifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    hocalar merhaba yarın tatil olmasından dolayı arkadaşlarla bi kaçamak yapcaz mangal falan mavigöle gitmeyi planlıyoruz ama yol bilmeyiz sorum şu:aydınlıkevlerden mavigöle nasıl gidilir? Ya da ankara'da piknik yapabileceğimiz mekanlar nereler ve aydınlıkevlerden nasıl gidilir? Etimizi mangalımızı alıp gitcez
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam alacatlı köyü var konutkent tarafında baya güzel biyer, top falan oynıcaksanız bol yeşillik alanı da var. kişi başı 5 lira alıyolar + 10 liraya kömürünü çıranı veriyo mangalını da yakıp getiriyolar (kendin kömür çıra getirir ve kendim yakarım dersen zorunlu değil bu 10 lira). Konutkent otobusleri ne kadar yakınına gidiyor bilmiyorum ama park caddesinin ilersine kadar götürdüklerini biliyorum. Ordan taksiye binseniz maksimum 7-8 lira tutar.

manyaki tarafından 22/Nis/13 13:29 tarihinde düzenlenmiştir

since 2005 // tbt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

mogan gölüne gel hacım ankarydan emek duragında inip metrobüsle gölün kenarında inme imkanın var ama sabah erken saaatte inmen gerek yer bulmak zor oluyor.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    tamam hocam bi bakarım oraya
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı

mogan gölüne gel hacım ankarydan emek duragında inip metrobüsle gölün kenarında inme imkanın var ama sabah erken saaatte inmen gerek yer bulmak zor oluyor.

7.30da aydınlıkta olcaz saat sıkıntı olmaz gibime geliyor moganı da aldım listeye
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

https://maps.google.com/maps?saddr=%C4%B0rfan+Ba%C5%9Ftu%C4%9F+Cd&daddr=Mavig%C3%B6l&hl=tr&ie=UTF8&ll=39.955872,32.877746&spn=0.018948,0.045447&sll=39.957945,32.875514&sspn=0.018948,0.045447&geocode=Fca7YQId8n31AQ%3BFR8VYQIdIHr3ASHRX5T0bXeV8yl95WjmAVTTFDHRX5T0bXeV8w&mra=ls&t=m&z=15

SerYolcu tarafından 22/Nis/13 13:49 tarihinde düzenlenmiştir

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aeros
    aeros's avatar
    Erkek

hocam araçla gideceksen samsun yoluna çık siteleri falan geç daha sonra tabelayı görürsün zaten

La Vittoria Sara Nostra
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    aeros bunu yazdı

hocam araçla gideceksen samsun yoluna çık siteleri falan geç daha sonra tabelayı görürsün zaten

Araba yok :D otobüsle gitcez
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aeros
    aeros's avatar
    Erkek
    mettoman bunu yazdı
    aeros bunu yazdı

otobüsle işin zor ama Ankaray' a bin dikimevi (son durak) ta in.Ulus istikametinden gelen "Kayaş Otoban" minübüslerine bin.Mavi Göle en yakın yerde inecem de.Yaklaşık 2 dk.lık yürüme ile Mavi Göldesin.

La Vittoria Sara Nostra
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

mamak kutluduğün otobüsleri tam önünden geçer

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    aeros bunu yazdı
    mettoman bunu yazdı
    aeros bunu yazdı

otobüsle işin zor ama Ankaray' a bin dikimevi (son durak) ta in.Ulus istikametinden gelen "Kayaş Otoban" minübüslerine bin.Mavi Göle en yakın yerde inecem de.Yaklaşık 2 dk.lık yürüme ile Mavi Göldesin.

ehliyet yok kimsede mecburuz yani otobüsle gitmeye sağol hocam notumu alıyorum

Toplam Hit: 1296 Toplam Mesaj: 11