folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Max 1500 TL Bütçeli Televizyon Önerisi

Max 1500 TL Bütçeli Televizyon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

Selamlar Arkadaşlar

Max 1500 TL civarlarında 40" 102 ekran bir televizyon almak istiyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-40pfk4101-40-102-cm-fhd-led-tv-dahili-uydu-alicili.html#genel-bakis 

üstteki ürün uygun gibi geldi. Önerisi olan mürid/eler yeşillendirirse sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

bkz: siklenmeyen adam vol 12312432

yukari :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İnternetten bakmadan görmeden televizyon alınmaz. Vatan veya Bimeks'e falan git hocam orada ki teşhir malı televizyonların görüntü kalitelerine vs tek tek bak. Hatta görevliden kumandasını iste menü geçiş hızlarına kadar vs bak. Sonra model numarasını not al kolay gelsin de çık internetten ucuza sipariş ver. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Samsung ve LG'den şaşmamak lazım diye düşünüyorum. 

Wingardium Leviosa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

https://www.carrefoursa.com/d/seg-43sc7600-43-smart-led-tv?utm_source=akakce&utm_medium=list&utm_campaign=standard&v=1.23.7

Teknosa'ya gidip üstteki modelin görüntü kalitesi ve kanal geçişlerine baktım orta derecede olduğuna kanaat getirdim :) fiyat/performans diye düşünüyorum. 1150 TL' ye siparişini geçtim. Bekar evine çok bile, konuyu yeşillendiren müritlere teşekkürlerimi sunuyorum :)

saybirs tarafından 14/Oca/17 19:18 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

philips telefon alırsan seni tekme tokat döverim. ben aldığıma pişmanım kumandasıda pert çıktı. a. koduklarım ucuza satıyorlar aklı sıra. kardeşiöm 100 lira daha ver git lg samsung al. bu philipsin yedi ceddine sövüyorum her gün.

benden sana ağır eleştiri olcak ama eğer alırsan salaksın aptalsın bu bir öneri. biz aldık izlemiyoz bile 37 ekran izliyoruz inadına :)

alma 

alma

alma

alma

philipse para vermeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o televizyonu sakın almaaaaaaa

kaygusuz tarafından 14/Oca/17 19:33 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

philips telefon alırsan seni tekme tokat döverim. ben aldığıma pişmanım kumandasıda pert çıktı. a. koduklarım ucuza satıyorlar aklı sıra. kardeşiöm 100 lira daha ver git lg samsung al. bu philipsin yedi ceddine sövüyorum her gün.

benden sana ağır eleştiri olcak ama eğer alırsan salaksın aptalsın bu bir öneri. biz aldık izlemiyoz bile 37 ekran izliyoruz inadına :)

alma 

alma

alma

alma

philipse para vermeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o televizyonu sakın almaaaaaaa

sakın ol hacım, merak etme philips değil yerli sermaye seg aldım :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Geç kaldım sanırım ama iyisini yapmışsın. Philips tv almıştım anneme. Tv nin dahili uydu alıcısı  çok kötü, kanal geçişleri berbat. A101 den aldığım seg  tv nin menüsü ve uydu alıcısı daha iyi.

Para sorun değilse samsung ve lg düşünülmeli.

baracuda81 tarafından 14/Oca/17 19:55 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı
    kaygusuz bunu yazdı

alma 

alma

alma

alma

sakın ol hacım, merak etme philips değil yerli sermaye seg aldım :)

iyi fena değil. yani o kadar sinirlenerek yazmışım televizyon yerine telefon yazmışım. çok sinirliyim çok. ibnenin evlatları fakir garibanı kekleme adına ticaret yapıyorlar

http://www.philips.com.tr/c-p/42PFK6309_12/6000-series-2-tarafli-ambilight-ve-smart-tv-oezellikli-full-hd-led-tv/yorum-ve-oduller

kendi sitesindeki yorumlara bak alayı küfretmiş nerdeyse. kendi sitesinde bile kötü yorum alıyor philips.

kaygusuz tarafından 14/Oca/17 20:13 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 890 Toplam Mesaj: 9
led tv önerisi