folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Maxtor 500 Gb Hdd İçi Boş Gözüküo..

Maxtor 500 Gb Hdd İçi Boş Gözüküo..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    hacılar harici harddisk içinde 300 gb müzik film tarzı şeyler vardı şimdi açıorum ravlong diye bişey gelio içi boş yani bunu nasıl düzeltebilirim yada ii bi kurtarma programı varsa bi yardımcı olabilrmisiniz...

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

bendede 750 gb'lık olanından var sanırım bunlarda sorun oluyo bazen. reset at belki düzelir bendede olmuştu bikez düzeldi .

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:
    -----------------------------

bendede 750 gb'lık olanından var sanırım bunlarda sorun oluyo bazen. reset at belki düzelir bendede olmuştu bikez düzeldi .

kardeş bunda reseti nerden atıcaz sağına soluna baktım bişey yok

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Duzelmezse "Get Data Back For NTFS" diye forumsearch.asp de aratin :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    sertan_06 bunu yazdı:

Stifler bunu yazdı:

kardeş bunda reseti nerden atıcaz sağına soluna baktım bişey yok
    fişini cek sonra tekrardan tak :) olmazsa bilgisayara reset ol yine olmazsa compü nün dediğini uygula.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 1482 Toplam Mesaj: 5