folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder MB Bisiklet , XC & Tur , Sehir Bisikleti İcin Scatt - Cannondale - Specialized Kadro(Govde)

MB Bisiklet , XC & Tur , Sehir Bisikleti İcin Scatt - Cannondale - Specialized Kadro(Govde)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hacilar aranizda bu isle profesyonel olarak ilgilnen varmi veya bilgisi olan varmi bilmiyorum. Genelde sehir ici ve arada sirada daglik patika arazide kullanmak icin kendime bir bisiklet toplamayi dusunuyorum.Full kurulu almak istemiyorum.Parca parca kendi zevklerime gore modifiye etmek istiyorum.Oncelikli olarak Kadro ihtiyacim var , kadro dedigim bisikletin catisi(halk dilinde)  , Scatt , Cannondale , Specialized marka govde ariyorum. Temiz ikinci elde olur , bu konuyla iligli bilginiz varsa bi el atinda ;)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/members.asp?id=35044 

bu adam bu işlerden anlıyor hocam kendisinde de özel yapım bi bmx var,parçalardan haberi vardır tahminim...istersen danış..

H.O.P.E
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşım...

4 Yıl lisanslı olarak bisiklet sporu yaptım,il 1.liğinin üstüne çıkamadım.Ama dağ bisikleti değil.

İl hangisi?

Bu konuda uğraşan arkadaşlar var.Boyuna uygun bir kadro alman en iyisi olacaktır.Bu mesajı yazdım,bu kadro konusu hakkında biraz daha araştırma yapayım sonra mesaj yazarım...

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca boyum 1.80 kilo 68 17" veya 18" bir kadro alacagim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hacı şimdi kullancağın yere göre değişir. asfaltta kullancaksan ince teker artistik patinaj yapcaksan bmx arazide kullancaksan dağ bisikleti alcan. seni tanıyosam senin artistik patinajla işin olmas :D e adana gibi bir yerde de asfalt sadece görüntülük var o zaman sen dağ bisikleti alcan :D

şimdi parçaları soruyorsan ön ve arka teker ön ve arka için iki adet dişli yine ön ve arka için vites 2 adet vites kolu ve bunlar arasında çelik kablolar oluyo ama işte kafandaki bisiklete göre bişi sölemek lazım çünkü bisikletler için disk frenler de var normal frende seçimine bağlı hacı...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hoca boyum 1.80 kilo 68 17" veya 18" bir kadro alacagim.
    -----------------------------

compi 1.80 e 68 kiloysan rüzgarda devrilirsin hacı ağırlık merkezin arkaya kayar lan :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

compi olm 1.80 miydi la senin boy ulen gelme bi daha istanbula sen seninle gezmem ben bana kiz kalmaz ulen.

istanbula gelince seni profosyonel bi yere gotureyim bisiklet konusunda ortakoyde prof. bisiklet isi yapan bi dukkan var oraya gotureyim seni

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Simdi rene benim kilo alma sorunum vardi , doktor dedi vucudun yakacak sen yiyeceksin baska turlu olmaz , ilacla hapla olmuyor senin is dedi.Benimde bisikletim sevgim kabardi :) Agirlik merkezini arkaya kaydiririm :P

Murat abi sen varken hatunlardan bana sira gelmez :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

bisiklet sporunun merkezi konyadır. en iyi markalara en güzel parçalara orada ulaşabilirsin. Tabi istanbul genelllikle distrübütörlerin mekanı olduğu için istanbuldanda ulaşabilirsin.

ayrıca profesyonel yardım arıyorsan bisikletforum var orayı bir gözden geçir. İkinci el cannondale, scat, bianchi, metabo, pınarello gibi kadrolara kolayca ulaşabilirsin.

edit: abim de bir dönem bisikletçi olduğu için o siteye takılır oradan bakar falan hatta dört tekerli bisiklet projesi falan var, bitiremedi bikaç malzeme eksiğinden ötürü. Kadroyu kendisi yaptı. pedal sistemi tasarladı ama pek iyi hesaplayamamış tam tutturamadı. var eksikleri felan işte. kendisininde yarış bisikleti var bianchi artık binmiyor ama.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sagolasin filozof haci , bi arastirayim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek
    computerwolf orası kapanmış sanırım bende bi bakıyım dedim de, pedalsesi com var bizim bi mesaut abi var bisikletçidir gezi falan yapar konyadan çıkar antalyaya ıspartaya gider gelir öyle bir adam, onun takıldığı site pedalsesi.com orayı bi incele istersen. Ben tam bakmadım ama belki yardımı dokunur.
Toplam Hit: 1456 Toplam Mesaj: 11