folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Medievan: Ortaçağ Strateji Android Oyunu

Medievan: Ortaçağ Strateji Android Oyunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dijitalxyz
    dijitalxyz's avatar
    Erkek

Medievan: Ortaçağ Strateji Android oyunu

Medievan ortaçağ temalı strateji ve şehir kurma oyunudur. Civilization veya Heroes of Might and Magic serilerini sevenler oyunumuzu seveceklerdir.
    Şehrini geliştir 3 farklı tipte kahramanınla dünyayı ele geçir. Tamamen sistematik oluşturulan 4 millon hücreli dünyada, yüzden fazla görevi yerine getir.
    Oyun dinamikleri RPG kurallarına bağlı kalarak geliştirilmiştir. Oyunda onlarca birim, yüzlerce araştırma ve bina size gelmiş geçmiş en derin oyun deneyimini sunacak.
    Sadece mobil ile kısıtlı kalmayın, www.medievan.com sitesinden web arayüzü ile de oyuna dahil olabilir, hem mobil hem de webden şehrinizi yönetebilirsiniz.

Tamamen yerli yapım bir oyundur :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Online mi hocam bu, online değil ve kolaysa oynarım, bir oyunda en sevdiğim ego kasmaktir benim.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Acaba empire earth. Ageofempire gibi dorudan. Savaşabileceğimiz oyun çıkıcakmı

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Türkçe destek varmı? Ben mi göremedim yoksa.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dijitalxyz
    dijitalxyz's avatar
    Erkek

Türkçe oyun içinde anlatımlar sürekli tooltips ler açık olursa nasıl oynanacak anlatıyor.

bende kastım zaten her gün 1 saat ten fazla takılmaya başladım

online oynanıyor ve dünya her yerinden katılım olacak gibi

dijitalxyz tarafından 16/Ara/17 16:28 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tarayıcı oyununu Android'e uyarlamışlar. Bu işlerin atası Travian ve Ikariam. İkisinide az oynamadım ama artık günümüzde boş bu oyunlar. Parayı bastıran senin günlerce emek verdiğin köyü dakikasında darmaduman edip gidebiliyor. Gerçi online oyunların tamamı böyle. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Tarayıcı oyununu Android'e uyarlamışlar. Bu işlerin atası Travian ve Ikariam. İkisinide az oynamadım ama artık günümüzde boş bu oyunlar. Parayı bastıran senin günlerce emek verdiğin köyü dakikasında darmaduman edip gidebiliyor. Gerçi online oyunların tamamı böyle. 

Hocam oyun pay to win olmazsa bi süre sonra patates oluyor. Pay to win olunca insanlar daha net ego kasıyor. Adam para yatırdı ondan iyiyim gibi. 

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yokmu şöyle browser oyun güzelince oynayalım ikariam hesabıma girdim kaç yıllık hesap id şifre aklımda hala :D adalar max 2 kişi bitmiş oyun

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dijitalxyz
    dijitalxyz's avatar
    Erkek

Android market linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebit.game.client.android

dijitalxyz tarafından 16/Ara/17 22:03 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

yokmu şöyle browser oyun güzelince oynayalım ikariam hesabıma girdim kaç yıllık hesap id şifre aklımda hala :D adalar max 2 kişi bitmiş oyun

Sormayın ben de yıllar sonra ogame ve osm'ye girdim ikisi de bomboş. Görece osm daha dolu ama asla eskisi gibi değil. Sürekli eksikliğini hissediyorum. Güzel bir tarayıcı oyunu çıksa da oynasak. Parayı bastırıp normal oyuncuların aylarca sürede elde ettiği başarıyı hemen birkaç günde kazanamasalar ama..

Mustafa
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dijitalxyz
    dijitalxyz's avatar
    Erkek

Memnun kaldığınızda destek için yorum ve yıldız bekleriz

Toplam Hit: 1977 Toplam Mesaj: 11
android medievan ortaçağ strateji android oyunu