folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Megaupload Tan Dosya İndirirken Beklemeye Son !!!

Megaupload Tan Dosya İndirirken Beklemeye Son !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek

az once real_kurd kardeşimiz megaupload.com bir mp3 yuklemis bende indirem dedim baktım beni bekletecekler bende bi inceliyim dedim beni tanıyan bilir bekleyemem ben 45 sn bırak 45snyeyi 5 sn bile beklemem ben neyse arkadaşlar

şimdi başlıyorum linke tıklattınız

http://www.megaupload.com/?d=YSOGZLMC

herneyse site açıldı ve sizden 45 sn beklemenizi istiyooo(bunu neden istiyoo sitedeki reklamlara tıklamanız veya uye olmanız için neyse)

mouse'un sağ tuşuna bir kez tıklatıp kaynağı goruntule diyoruz ardından ctrl+f tuşuna basıp arama yapıyoruz orneğin real_kurd mp3 yuklemiş belli uzantısı ya .rar ya .zip yada .mp3 olacak orneğin ben ilk seferde tuturdum .mp3 yazdım tak linkin olduğu satıra gittim ve http://www24.megaupload.com/files/c9359ee1f8696ad4a679dcc90563508a/CUME CIZIRE.mp3 ve sonuca vardım 5 sn vaktim geçti :D sizde sizde beklemeyim

...::: BarettamazZ :::...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

o kadar uğraşmaya gerek yok be kuzen :D

http://rapidshare.de/files/5103951/USD_by_Ozky.zip.html

amele_2 vermişti bu programı gayet basit ve kullanışlı size verilen megaupload rapid linklerini direk yazın o size indirsin a.q. başka bi kaç yeri daha destekliyor ordaki textlerde yazıyor zati

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek
    bizimkisi el emeği kardeşiiimmmmmmmmmm :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ksecgen3
    ksecgen3's avatar
    Erkek
    saloun gençlik ii iş görür

...bu evrende bi tozsun tarih seni unutsun hadi gel i.ç.e.l.i.m:)...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    adamlar mal,aptal,gerizekalı. Rapidin uyguladığı yöntemi uygulamıyorlar. Şöyle ki. Rapidshare kaynak kod dosyasında stringin javascript ile şifrelenmiş halini saklıyor. %F89%C899 gibi. bunu ekrana yazdırırken javascriptin unescape fonksiyonunu kullanıyor. Boylece kaynak koddan dosyanın url sini elde edemiyorsunuz. edersinizde o stringi kopyalaıp js ile yaptığını programa işlersiniz o program unescape ile normal halini soyler ki buna kasmaya değmez 40 saniye bekle ne olcak :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek

Real_kurD programı kullandım abicim bu yine bekletiyo (kendisi download ediyo ama yine bekletiiyo sen farkında değilsin bitanem benim muckss :D

Toplam Hit: 1966 Toplam Mesaj: 6