Mehmet Fatih Çıtlak İle Mesnevi Sohbetleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba. 2011 2012 li yıllarda veya birkaç yıl daha öncesinde mehmet fatih çıtlak burç fm de haftalık mesnevi manevi sohbetleri yapıyordu başında böyle birkaç saniye ney çalıyordu sonra sohbete başlıyordu birkaç bölümünü dinlemiştim güzeldi şimdi baştan sona dinlemek istiyorum internette araştırdım ancak bulamadım elinde olan varsa paylaşabilir mi veya nerden bulabilirim mesneviyle ilgilenen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

buyur hocam http://video.semazen.net/mesnevi-dersleri-mehmet-fatih-citlak aşağıda flash player var açmazsa eklentiyi dürtmen lazım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Bunları mp3 olarak nasıl indirebiliriz ? 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Consoldan uygulamasız, programsız.  

F12 ile geliştirici konsolu aç, ( veya herhangi bir yerde sağ tıkla incele de) > Network > sonrasında sayfayı  yeni yükelenen içerikler düşecek sonrasında playerden tıkla > filtre alanına "burc yaz" Burc_Fm_Mehmet diye devam edenler ilgili tıkladığın programın playeri oraya sağ tıkla farklı kaydet. 

Uygulamalı / Eklentili 

https://chrome.google.com/webstore/detail/flash-video-downloader/aiimdkdngfcipjohbjenkahhlhccpdbc?hl=tr eklentiyi kur, sayfayı aç playerdan tıkla ( ipucu: alt alta bi kaç tane kaydı tıkla) 

sonrasında mavi buton le aç indir. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam sağolasın :)

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek

Fatih hoca

https://www.youtube.com/channel/UCAQbcK4tV1GDgfpceJRpICg

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

fatih hoca nın cuma sabahlari kanal d de programi var takip etmek isteyenler için

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

teşekkür ediyorum

Toplam Hit: 1435 Toplam Mesaj: 8
mesnevi mevlana