folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Mekanik Klavye Kullanan Tavsiye ?

Mekanik Klavye Kullanan Tavsiye ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

Mekanik klavye almayı düşünüyorum bugün biraz baktım da fiyatlar uçmuş gibi kullanan varmı özllikle mmorpg oyuncular için. Razer klavyeler ve Logitech hangisini neden tercih edersiniz. Aslında gigabyte bulmuştum baya iyiydi ama makro tuşların Üstte oluşu her şeyi bitirdi. Birde bundan ayrı olarak bir klavye daha sorayım acaba oyun için normal klavye mekanik klavye fark yaratır Mı ? 

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

Mekanik klavye almayı düşünüyorum bugün biraz baktım da fiyatlar uçmuş gibi kullanan varmı özllikle mmorpg oyuncular için. Razer klavyeler ve Logitech hangisini neden tercih edersiniz. Aslında gigabyte bulmuştum baya iyiydi ama makro tuşların Üstte oluşu her şeyi bitirdi. Birde bundan ayrı olarak bir klavye daha sorayım acaba oyun için normal klavye mekanik klavye fark yaratır Mı ? 

bu makro tuşları hangi oyunda nasıl kullanıyorsunuz hocam ?

bana kalırsa tamamen gereksiz

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

Mmorpg larda işte hocam world of warcrFt Kingdom online gibi role playingde feci Lazım oluyor 

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bütçe ne kadar hocum?

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Logitech G710+ Mekanik kullanıyorum. razer bw 2014modeli 550 civarı oldugu için bunu almıştım. Şimdilik memnunum. Farkını kullanmaya başlayınca anlarsın. Standart klvyede ellerin yoruluyorsa buna dokundugunda farkı hissedersin. Tuşların teknolojisi hk araştırma yapmışşsındır herlde. tuş aydınlatması. makro tuşları. Multimedia tuşları oyun modu tuşu vs standart olarak geliyor zaten

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

krypt bütçe umasın dedim de TR de satılan çok model yokmş zaten en babası logitech G710+ ve razer black modeli ultimate oda 399 lira sanalpazarda buldum bi tane. fiyarlar anasının mı gibi.

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

krypt bütçe umasın dedim de TR de satılan çok model yokmş zaten en babası logitech G710+ ve razer black modeli ultimate oda 399 lira sanalpazarda buldum bi tane. fiyarlar anasının mı gibi.

Aynen Türkçe olarak G710+ ve Blackwidow var. Blackwidow 2014'e çok takılma abi, switchleri değişik. 2013 de güzel klavye. Şimdi Razer, Corsair gibi markaların chroma klavyeleri çıktı en baba. Bende de G710+ var gayet memnunum klavyeden. Mekanik klavye kullanmak başlı başına bir zevk. Yazarken haz alıyor insan.

while (1<2)
Toplam Hit: 1177 Toplam Mesaj: 7