folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mersinde 3 Günlük Bir Tatil

Mersinde 3 Günlük Bir Tatil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar ;

24-25-26 Temuz tarihlerinde izin günüm az olduğu için ve yakın olduğu için tercih etiğim omersinde tatile gitmei düşünüyorum . Mersinde yaşayan Ve ya sitede kiralık ev sunabilen arkadaşlar var ise kalına bilecek yerler hakkında bilgi istiyorum nettekı fiyatlar karışık . 3günlük kalmayı düşünuyorum arkadaşımla . nerelerde kalabiliriz merkeze uzak olmak ıyımı kötümü kafa dinleyecek bi yer arıyorum daha önce merisne bi kaç kez yolum düşü ama okadar iyi bilmıyoruz. kiralık evi olan günlük ücretleri hakkında bilgisi olan pzar günü mersine gittiğimde hiç uğraşmadan direk muhattab olabileceğimbir yer varmı acente vs. bildiklerinizi paylaşırmısınız sıcağın altında dolaşmak istemıyorum.

eskilerden kim kaldı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

la olm antalyaya git bodruma git yaylaya git neişinvar mersinde ne alaka tatille

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

"izin günüm az olduğu için ve yakın olduğu için tercih etiğim omersinde tatile gitmei düşünüyorum"

eskilerden kim kaldı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    susanoglu veya ilerisine gidebilirsin deniz daha. girilebilir durumdan. gunlugu 50 liradan 2 oda klimali. mutfakli ev tutabilirsin. 50 lirada mutfaga biseler alirsann ii olur.

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

Peki bildiğin bi yer varmı orda tlf vs irtibat numaraları . yer yok felan derler bi kaç yerı aradım yer yok :)

eskilerden kim kaldı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Doğru düzgün bir denize girmek istiyosan kesinlikle susanoğlu nu tavsiye ederim, denizi temizdir sahilleride öyle. 10 lira şezlong+şemsiye fiyatı(2 şezlong+1 şemsiye).. merkeze uzak olup olmaması senin ihtiyacına göre degişir günlük ihtiyaçları giderecekseniz ordaki marketlerden vs. fazlasıyla ihtiyacınızı karşılarsınız.. ayrıca yapraklıkoy diye biyer var orda sağa sola sorarak bulabilirsiniz, su gayet soğuk ve temiz ordanda memnun kalırsınız.. şu link belki işine yarar; http://www.mersintatil.com/susanoglukonaklama.htm

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Kardeş kalacak yer felan bilgisi mevcut değil bende buralı olduğumuz için günübirlik gidiyoruz hep ama Tisan - Boğsak - Akyar - Yapraklıkoy - Susanoğlu iyidir

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

susanoğlu iyidir yapraklı koyunua bayılırsın 

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
Toplam Hit: 1841 Toplam Mesaj: 8