Mersinde Yaşayan Müritler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cindoan
    cindoan's avatar
    Erkek

Merhaba müritler mersine geleceğim ve 3 gün boyunca burada yalnızım mersini de hiç bilmiyorum neler yapmalı nerelere gitmeliyim ? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim . Bir de masaja gitmek istiyorum var mi tavsiye edebileceğiniz yerler ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Mersin ufak bir yer, havasi bu mevsimde az biraz soguktur ama sokaklarinda aylak aylak gezebilecegin kadar da iyidir, uzun bir sahili var, bizim @deca ile takildigimiz tarihte tr de suriyeli diye bir sey olmadigi icin sorunda yoktu ama sanirim su anda sahiller suriyeli doluymus. Sahilde otur birani cayini ic gok yuzune bak derin derin nefes al. 

bol bol kebap ye tantuni ye, ic kebap ye ciger ye. 

mersinin kizi `iletisime` baya acik, kendi  mizacinca birisini bulursan 3 gun takilacak birisini rahat bulursun.

ben en son bir is icin gitmistim, meger 1 hafta once gitmisim donmeye usenip 1 hafta kalmistim deniz goren ucuz bir otel tutmustum ustte yazdiklarimi yaptim gayette rahat gecmisti 1 hafta.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Aslen Mersin ama 12 yıldır Antalya'da yaşan bir mürid olarak bir kaç önerim olur..Mersin sahili güzeldir özellikle balık ekmek yemeni tavsiye ederim(Lunapark yanında ki teknelerde)

çarşısı bir çok şehre göre uygun ve çeşitli sayılabilirYemek konusunda kesinlle mutlu olacağın bir yer.Yemek kültürü olmayan bir şehirden geldiysen o lezzetten ayrılmak isteyemeyeceksin.Çarşı merkez harici arac yoksa aslında cok fazla gezilecek yer yok maalesef.Tarsus ilçesine gidebilirsin(30 km uzakta).Orası da güzel şirin bir ilçedir(ben o ilçede doğup büyüdüm).Tarihi yerleri çok bir küçük kente göre çok fazladır 1 gün doya doya gezebilirsin.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Mersin, yapacakların;

Gezecek alışveriş merkezleri, Forum AVM pozcuda normal bir alışveiş merkezi herşey var içinde, merkezde her türlü araçla ulaşabilirsin, Marina sahilde güzel genelde godoman (zengin) takımının takıldığı yerler, orda günaydın kebap var, gayet güzel ama fiyatı  tuzlu, kafeler var, Alaçatı muhallebicisi var, muhallebicisi güzel, marina da teknelerin kaldığı kısımda acayip balık var, tabi tutmak yasak, Saya park forumdan biraz daha küçük bir alışveriş merkezi.

Mersin sahili, baştan başa gezeyim desen bir günün geçer, akşama yorgun bayılır kalırsın. Güzel bir yürüyüş yolu, kafeler falan var yol üstü, oturup denizin tuzlu rüzgarın tenini yalatarak hayatın tadını çıkatabileceğin güzel bir yer.

Yemek yenecek yerler: Gündoğdu iskenderden bir iskender yemeni öneririrm, silifke cd şubesine gitmeni öneririm. alışveriş merkezlerindekinden yeme. Sabah et lokantası var, yemekleri güzel, Ciğerci bahatin ve apo bunlarda da karnını doyurmanı öneririm, Yemekten sonra turnip şalfgam var, oda silifke cd yakın güzel acılı bir şalgam içip kendine gelmeni tavsiye ederim. Tantunici önerecem ama hangisine gitmen gerektiğini bilmiyorum önerecek biri vardır, çok tantuni yemedim. Kerebiç tatlısı ye mutlaka, aracın varsa gözne yolu üzerinde güzel restorantlar var oralarda güzeldir. Yine aracın varsa Tarsusa uğra bende tarsusta büyüdüm, @SaNaL_AjaN ile tanışırız vakti zamanında. Tarsusta Kebapçı eyüp harika bir yer, yada tarsusun meşhur humusunu ye, Humusçu orhan yada kervan humusu öneririm,

Masaj için Sanal_ajan bu işleri bilir ama googleye yazarsan bir sürü yer bulursun.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bboy_kaya
    bboy_kaya's avatar
    Erkek

Öğlen tantuni için borsa tantuni, sahilde bulunuyor. Akşam yemeği için alkollü Hatay restoran kesinlikle tavsiyemdir.  

Love is nothing without fucking!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    bboy_kaya bunu yazdı

Öğlen tantuni için borsa tantuni, sahilde bulunuyor. Akşam yemeği için alkollü Hatay restoran kesinlikle tavsiyemdir.  

Hatay restoranta kesinlikle gitmesin hem fiyatlari makul hemde mezelerin lezzeti mukemmel. Tantuni icinse heryerden yiyebilirsin ara sokaklardakilerde tablacilarda tantuni zincirleride hepsi guzel yapiyor.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Mersin, yapacakların;

Gezecek alışveriş merkezleri, Forum AVM pozcuda normal bir alışveiş merkezi herşey var içinde, merkezde her türlü araçla ulaşabilirsin, Marina sahilde güzel genelde godoman (zengin) takımının takıldığı yerler, orda günaydın kebap var, gayet güzel ama fiyatı  tuzlu, kafeler var, Alaçatı muhallebicisi var, muhallebicisi güzel, marina da teknelerin kaldığı kısımda acayip balık var, tabi tutmak yasak, Saya park forumdan biraz daha küçük bir alışveriş merkezi.

Mersin sahili, baştan başa gezeyim desen bir günün geçer, akşama yorgun bayılır kalırsın. Güzel bir yürüyüş yolu, kafeler falan var yol üstü, oturup denizin tuzlu rüzgarın tenini yalatarak hayatın tadını çıkatabileceğin güzel bir yer.

Yemek yenecek yerler: Gündoğdu iskenderden bir iskender yemeni öneririrm, silifke cd şubesine gitmeni öneririm. alışveriş merkezlerindekinden yeme. Sabah et lokantası var, yemekleri güzel, Ciğerci bahatin ve apo bunlarda da karnını doyurmanı öneririm, Yemekten sonra turnip şalfgam var, oda silifke cd yakın güzel acılı bir şalgam içip kendine gelmeni tavsiye ederim. Tantunici önerecem ama hangisine gitmen gerektiğini bilmiyorum önerecek biri vardır, çok tantuni yemedim. Kerebiç tatlısı ye mutlaka, aracın varsa gözne yolu üzerinde güzel restorantlar var oralarda güzeldir. Yine aracın varsa Tarsusa uğra bende tarsusta büyüdüm, @SaNaL_AjaN ile tanışırız vakti zamanında. Tarsusta Kebapçı eyüp harika bir yer, yada tarsusun meşhur humusunu ye, Humusçu orhan yada kervan humusu öneririm,

Masaj için Sanal_ajan bu işleri bilir ama googleye yazarsan bir sürü yer bulursun.

Birisi Masaj mı dedi :D Yapan olsada yaptırsam  :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cindoan
    cindoan's avatar
    Erkek

Sanal ajan nickli muritten cevap bekliyoruz masaj için 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cindoan
    cindoan's avatar
    Erkek

Bu arada söylenen yerlere gittim gezdim sadece restoranlara gitmemiştim şimdi oralara da gideceğim teşekkürler herkese 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    cindoan bunu yazdı

Sanal ajan nickli muritten cevap bekliyoruz masaj için 

Başkan ben o işi Antalya'da yaptım yaa.Mersin'de sistem nedir nasıl işler bilmiyorum.Ama Antalya'ya yolun düşerse memnuniyetle yardımcı oluurm :)))

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Forumsuit otelin masaj salonu iyidir. Sonu mutlu biter kısmı yok tabiki. 

O işler Silifke tarafında daha çok.

Toplam Hit: 881 Toplam Mesaj: 11
mersin