Metin 2 Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ephynal
    ephynal's avatar
    Erkek

bugün metin 2yi indirdim ancak inen dosyayı kurduğumda daha önce aktar dediğim yerde yani C:\Program Files\Metin2_Turkey'de nedense oyun yok neden ?

işte resmi:

http://img174.yukle.tc/images/3172metin2.GIF

ve başlatta bulunmuyor?

ne yapmalıyım ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    d de kurmayı dene bide..

orayada aktarmıyorsa setup da versiyonda vsvsv de sorun olabilir..

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    işte resmini koydugun yerdeki metin2.exe yi açmayı denesene, ben ordan giriyorum oyuna.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    metin2 de masaüstüne ya da başlat a kısayol atmıo.o yüzden orda metin2 yazan yere ya da config war ya orda ayarları yaptıktan sonra açılıo galiba bi de 2isinden biri.

NEDEN? (soru olarak)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ephynal
    ephynal's avatar
    Erkek
    tmm d:\ye kurdum ancak bi sorun var oyunu açmayı denediğimde "sorry,your system does not support 3d graphics please check your hardware and system configeration then try again." dio??? ne yapabilirim?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    tamam de tekrar aç bazen yapar. eger sürekli yapıosa ekran kartın oyunu kaldıramıo demektir. ayrıca ben metin2.bin in uzantısını exe yapıp direk giriorm ;) patch felan olursa asıl exeyi acıorm.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ephynal
    ephynal's avatar
    Erkek
    benimde aklıma o geldi sanırım sorun ekran kartında
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibadeath
    ibadeath's avatar
    Erkek
    leithmos ırkında olan varmi ? ben leithmos nickim ayni. ulasmak isteyen arkadas olarak ekleyebilir.

a fix for grace
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RdR
    RdR's avatar
    Erkek
    merhaba karde metin 2 oyununukurmakiçin önce exe dosyasını indirmen lazım dosya indikten sonra metin2.exe dosyasını çalıştır yükleme bittikten sonra C:\Program Files\Metin2_Turkey dosyasını aç daha sonra metin2 ikonu var exe dosyası onu içerden tekrardan aç 2. bir yükleme yapılacaktır yükleme bittikten sonra tekrar C:\Program Files\Metin2_Turkey dosyasında metin2.exe dosyasını aç oyun hazır durumda  ama  ekran kartın düşük ise  örnek 64mb açmaz iyi eğlenceler
Toplam Hit: 2542 Toplam Mesaj: 9