folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Microsoft Office 365 Login Problemi

Microsoft Office 365 Login Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Arkadaslar selam.

Office 365 kullaniyoruz. 2 tane Windows 7 pc de Microsoft Outlook (Desktop App) ta sifre gerekli yazisi cikariyor sag altta.

150 defa sifreyi girsemde kabul etmiyor. Sifreyi desgitirdim Admin Center'dan yine ayni problem. Sifreyi yazmazdan oncede script hatasi veriyor.

Credentailslari sildim, profile degistirdim, registryye girdim ama nafile olmadi. Devamli sifre istiyor ve sifreyi kabul etmiyor.

Basi gen var mi ? Neler yapabilirim

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Hocam Windows 7 de office 365 çalışıyor. Malumunuz microsoft windows 7 desteğini kesti. O365 te yaptığı geliştirmelerde artık windows 7 için uygunluk aramıyor. Aynı sorun office 2010 sürümlerinde de yaşanıyor. İşletim sistemini minimum windows 10 yapman gerekiyor. Başka çözümün yok. Bizzat yaşadım

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam evet kesti biliyorum da; Kullnadigimiz bazi sektorel yazilimlar ya Win 7 de calisiyor yada lisansalari tuzluk oldugu icin alimiyorlar. Sonra boyle oluyor.

O da yetmezmis gibi Microsoftun repair secenegini kullanayim dedim, tam islemi yaparken crash oldu veee gum tum office gitti simdide. Allahtan ost, pst ne varsa aldim backup 50GB lik mail arsivi var , 1 TB toplam dosya var neredeyse....

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam. Kesin bilgidir. Office 365 Windows 7 de çalışmıyor. İkisinden birinden feragat etmek zorundasın

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 568 Toplam Mesaj: 4
problem login microsoft outlook 465