Microsoft Office Kurulum Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Dostlar merhaba.

Sanırım Office i kaldırırken yanlış bir şeyler yaptım regeditten task'dan denetim masasından ve programfiles'dan her şeyi silmeme rağmen yeni office kuramıyorum. Bir sorunla karşılaşıldı diyip kurulumu iptal ediyor.

Microsoft'un Office kaldırma aracını da denedim sonuca ulaşamadım. Format atmak da istemiyorum. Var mı yardımcı olabilecek olan ?

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    perize
    perize's avatar
    Erkek

denetim masası + program kaldır secip orada yazan tüm ofis uzantılı dosyaları kaldırdıgın taktirde ofisi yeniden kurabilirin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    perize bunu yazdı

denetim masası + program kaldır secip orada yazan tüm ofis uzantılı dosyaları kaldırdıgın taktirde ofisi yeniden kurabilirin.

Office e dair hiçbir şey yok hocam.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

Wise Registry Cleaner gibi programlar kullanıp kayıt defterini temizlemeyi denedinmi. Kayıt defterinde kayıtları vardır belki.

SwateR tarafından 19/Şub/17 11:26 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

sistem ne?

office kaç yüklemeye çalışıyorsun hocam?

cleanerlarla kalıntı filan kaldıysa onları da bi sil bence..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

sistem ne?

office kaç yüklemeye çalışıyorsun hocam?

cleanerlarla kalıntı filan kaldıysa onları da bi sil bence..

Sistem W10 cleaner ve el yordamıyla temizledim ama olmadı anlaşılan başka program öneriniz varsa onlarla da deneyeyim.  En son wps ofise kurdum ama ms office kullanmak istiyorum. 

Toplam Hit: 1340 Toplam Mesaj: 6
sorun yardım microsoft office sorunu kurulum office